Nie każda nowoczesna kobieta może z łatwością i naturalnie wybrać odpowiedni strój kąpielowy. Dla niektórych wybór takiej sukienki nie jest rzeczą łatwą, ponieważ nie mogą pochwalić się idealnymi parametrami. Niektóre kobiety są złożone ze względu na niewielki rozmiar piersi, podczas gdy inne nie dają wytchnienia małym brzuszkom. Ale dziś, dzięki rozwiązaniom projektowym, prawie wszystkie kobiety mody mogą swobodnie chodzić po plaży, dumne ze swojej sylwetki. Tak więc, dowiedzmy się, jaki cudowny model może zamienić gąsienicę w motyla.

stroje kąpielowe push up 2014 1stroje kąpielowe push up 2014 2stroje kąpielowe push up 2014 3
Na szczycie popularności

Oczywiście mówimy o strojach kąpielowych push up, które pojawiły się w 2014 r. Przed publicznością w szerokim zakresie. Ta opcja jest uważana za jedną z najbardziej atrakcyjnych dzięki niesamowitym miseczkom, które dodadzą objętości nawet najmniejszemu piersiowi i nadadzą uwodzicielski wygląd. Sekretem jest to, że górna część kostiumu kąpielowego jest uzupełniona specjalnymi zakładkami, mogą być to zarówno guma piankowa (zazwyczaj są one wszywane), jak i silikon, które są wkładane i usuwane do woli.

Jeśli na brzuszku dziewczynki znajdują się małe fałdy tłuszczu, można je łatwo ukryć za pomocą jednoczęściowych strojów kąpielowych lub monokini z miseczkami push-up. Na przykład czarny model z siatką po bokach będzie wyglądał bardzo kusząco. Gorset z pianki podkreśli klatkę piersiową, a kolor i dekora będą maskować niektóre wady. A w całym pasiastym stroju kąpielowym na morskim motywie, który jest głównym hitem tego sezonu, żadna dziewczyna nie pozostanie niezauważona. Wśród stylów monokini są zarówno produkty zamknięte z małymi nacięciami, jak i raczej szczere, więc każda kobieta mody może wybrać odpowiedni model w zależności od preferencji smakowych.

Również nie mniej popularne stroje kąpielowe bandeau z efektem push-up. Ten model jest w stanie podkreślić elegancję i piękno, delikatność i wdzięk, a obecność kwiecistych wzorów i jasnych kolorów da jeszcze więcej kobiecości. Strój składający się z brazylijskich majtek i stanika ozdobionego falbankami będzie wyglądał bardzo romantycznie iw pewnym sensie zabawny.

stroje kąpielowe push up 2014 4Stroje kąpielowe Push Up 2014 5stroje kąpielowe push up 2014 6
stroje kąpielowe push up 2014 7stroje kąpielowe push up 2014 8stroje kąpielowe push up 2014 9
stroje kąpielowe push up 2014 10stroje kąpielowe push up 2014 11stroje kąpielowe push up 2014 12