Dzisiaj Jolidon Group zajmuje jedno z czołowych miejsc na międzynarodowym rynku mody. Jest to całkiem naturalne dzięki połączeniu doskonałej jakości i oryginalnego projektu w każdym produkcie. Marka Prelude wielokrotnie uczestniczyła w międzynarodowych wystawach i pokazach. Markowe sklepy można znaleźć we Włoszech, Francji, USA, Japonii, Rosji i innych krajach.

Funkcje strojów kąpielowych Prelude w 2013 roku

Jeśli lubisz luksus i seksualność, wówczas stroje kąpielowe Prelude Italian są dla Ciebie. Nowa kolekcja tej marki wyróżnia się szczególnym połączeniem klasyki z nieoczekiwanymi detalami i bardzo śmiałym szlifem. Tym razem przeważają kolory biały, czarny, niebieski i czerwony. Nacisk kładziony jest na filigranowy dressing, kryształy, awangardową koronkę i odważne linie. Każdy strój kąpielowy jest wyjątkowy, podkreśla smukłość, kryje wady.

Stroje kąpielowe Jolidon Prelude 2013:

  1. Styl morski. Szczególnie imponujące są wisiorki i przędze, które są obecne zarówno w modelach topionych, jak i osobnych. Na przykład biało-niebieskie staniki zdobione złotymi ornamentami.
  2. Romantyczny styl. Niezwykłe kwieciste wydruki sprawiają, że bikini jest jeszcze bardziej spektakularne. Modele zdobione są marszczeniami i marszczeniami. Zwróć uwagę na czarno-białe kwiatowe wzory na jednoczęściowych strojach kąpielowych.
  3. Retro Szmaragdowe kamienie zdobi jasnobrązowy kantar. Bikini w kolorze czarnym i czerwonym i białym ozdobione są kokardkami z kamieniami Swarowskiego.
  4. Wampir. Wyjątkowy czarny kolor sprawia, że ​​strój kąpielowy Monokini jest cholernie atrakcyjny. Kropelki po bokach i brzuchu wyglądają nietypowo. Złote metalowe akcenty podkreślają stanik. Nie odmawiaj sobie przyjemności noszenia leopard monokini. Drapieżne odciski są szczególnie popularne.

Stroje kąpielowe Prelude (Włochy) - to doskonałe materiały, eleganckie odbitki, niezwykłe style. Pokaż indywidualność, ponieważ Jolidon to nie tylko stroje kąpielowe, ale także inne stroje plażowe i akcesoria.

stroje kąpielowe prelude 2013 1stroje kąpielowe prelude 2013 2kostium kąpielowy prelude 2013 3
kostium kąpielowy prelude 2013 4kostium kąpielowy prelude 2013 5kostium kąpielowy prelude 2013 6
kostium kąpielowy prelude 2013 7kostium kąpielowy prelude 2013 8stroje kąpielowe prelude 2013 9