Marka Lise Charmel, która dziś jest jednym z liderów w świecie odzieży intymnej dla kobiet, została założona w latach 50. przez Jacquesa Domélé w ubiegłym wieku we Francji i została nazwana na cześć swojego kochanka. Firma rozwijała się bardzo dynamicznie, a po 7 latach istnienia zrewolucjonizowała świat bielizny, uwalniając kolekcję w jasnych i nasyconych kolorach. Z biegiem czasu marka zaczęła zdobywać mistrzostwo i modę plażową. Stroje kąpielowe Liz Charmel są wyjątkowe i złożone pod względem kroju i dekoracji. Projektanci starają się tworzyć modele zgodnie z najnowszymi trendami, które jak wiadomo zmieniają się wystarczająco szybko. Proponujemy zapoznanie się z nową kolekcją i podkreślenie kilku głównych trendów.

Elegancja i urok

Ponieważ główną dewizą marki jest "perfekcja kobiety", wszystkie produkty mają na celu podkreślenie kobiecości i naturalnego piękna. Jasne i bogate kolory, gry kolorów, niesamowite odbitki i najdoskonalsza ręcznie wykonana praca tworzą wrażenie prawdziwego urlopu. Stroje kąpielowe Liz Sharmel z kolekcji 2014 mają niepowtarzalny urok i eleganckie piękno. W tym stroju każda kobieta może poczuć się jak prawdziwa grecka bogini, która zadziwia wszystkich swoją gracją, kobiecością, wdziękiem i elegancją.

stroje kąpielowe Liz Charmel 2014 1stroje kąpielowe Liz Charmel 2014 2stroje kąpielowe Liz Charmel 2014 3
Główne kierunki nowej kolekcji

Pierwszy trend to modele wykonane w czerni i bieli. Jest to osobny kostium kąpielowy z cienkimi paskami zwalniającymi i połączony, ozdobiony ozdobną wstążką na pasie.

Drugim trendem był rozpoznawalny styl retro. Majtki z wysokim stanem i szerokim gorsetem z fiszbinami są idealne dla kobiet z małym brzuszkiem. Wysokiej jakości i elastyczna tkanina ukryje wszystkie wady.

Kolejnym trendem jest użycie jasnych i nasyconych kolorów, a także kolorowe wydruki w postaci abstrakcji i rysunków tematycznych. Jeśli ten strój kąpielowy jest wypychany czarnymi i białymi groszkami, koniecznie dodaje się do niego pomarańczowe sznurki. Oryginalnie wygląda na zestaw, składający się z majtek bikini, stanika gangstera i pareo . Cały zestaw ma kolorową odbitkę, w której żadna fashionistka nie pozostanie bez uwagi.

Wśród nowych strojów kąpielowych Lise Charmel 2014 warto podkreślić główny nurt - jest to przycinanie modeli ze złotymi nićmi, nieco przypominające erę bizantyjskiego luksusu. Każda kobieta, która zna swoją wartość i ma wyrafinowany i delikatny smak, jest godna takiej sukienki.

stroje kąpielowe Liz Charmel 2014 4stroje kąpielowe Liz Charmel 2014 5stroje kąpielowe lis sharmel 2014 6
stroje kąpielowe lis sharmel 2014 7stroje kąpielowe Liz Charmel 2014 8Kostium kąpielowy Liz Charles 2014
stroje kąpielowe lis sharmel 2014 10stroje kąpielowe lis sharmel 2014 11stroje kąpielowe lis sharmel 2014 12