Wkrótce nadejdzie długo wyczekiwane lato i, oczywiście, święto na morzu. Szafa plażowa jest zupełnie inna od miasta. Najbardziej potrzebne rzeczy na wakacjach to stroje kąpielowe i lekkie letnie stroje, wśród których pierwsze miejsce zajmuje najbardziej uniwersalny i wielofunkcyjny - plażowy pareo. Dzięki temu zwykłemu materiałowi do Twojej dyspozycji możesz wyglądać inaczej każdego dnia. Do tego wystarczy sama wyobraźnia. Zupełnie łatwo zrobić pareo jako mini - i długą spódnicę, top, kilka rodzajów sukien i sukienek, a nawet spodnie - spodnie, jeśli masz dwa kawałki materiału w magazynie. Ponadto, pareo na plażę jest niezbędną rzeczą do zbawienia od palącego słońca - rzucanie tkaniny powietrznej na ramiona, można uniknąć poparzeń.

Najbardziej popularne i praktyczne pareo ma formę prostokąta o wymiarach od dwóch do jednego i pół metra. Wspólne tkaniny:

  • jedwab;
  • szyfon;
  • krepa;
  • cienki nylon.

Półprzezroczysty latający szyfonowy pareo będzie wspaniałą ozdobą każdego kostiumu kąpielowego. Nie ma żadnych ograniczeń co do kolorów chust na pareo. Wszystko zależy od Twojego gustu i fantazji. Niektórzy lubią monofoniczne, inni raczej - kontrastowe i pstrokate kolory. Bez względu na modę, kwieciste i tygrysie odciski są zawsze kochane. Warto jednak zwrócić uwagę na pewne trendy w 2013 roku. W tym sezonie zarówno jasne, jak i ciemne kolory pozostają modne, ale w szczycie popularności pojawi się czarny pareo, który jest najbardziej odpowiedni dla bardzo młodych dziewcząt - miłośników letnich imprez. Również drugi oddech dostanie pareo w dużym pasie i groszku - są piękne i trafiają prawie do wszystkich. To właśnie na te kolory powinna zwrócić uwagę kobiety mody.

Oddzielne miejsce zajmują dzianiny pareo. Taki produkt będzie znacznie chłodniejszy nawet w najcieńszym szyfonie. Ażurowe wzory, frędzle, paciorkami, kwiatowymi haftami i aplikacjami sprawią, że ten letni strój będzie szczególnie indywidualny. To właśnie na dzianinie istnieje więcej okazji do eksperymentów z dekoracjami. Będzie wyglądać bardzo ładną broszką lub kokardą na pasku.

Najprostszą i najmodniejszą opcją jest dzianinowa siatka w formie sieci rybackiej. Takie pareo na plażę można połączyć nawet z początkującymi. Jeśli zdecydujesz się kupić ręcznie robione pareo, przygotuj się na spłatę znacznej kwoty.

Spódnica Pareo

Istnieje co najmniej 70 sposobów na powiązanie pareo. Najprostszym sposobem takiej chusty jest spódnica plażowa, która jest w stanie ukryć wszystkie istniejące wady figur. Długość takiej spódnicy można regulować za każdym razem w nastroju. Ściskając talię, po prostu związuj końce tkaniny z boku bioder z pięknym węzłem. Mając dwa pareo tego samego rozmiaru, możesz stworzyć bardziej oryginalną wersję spódnicy. Aby to zrobić, konieczne jest powiązanie istniejącej już tkaniny w ten sam sposób, tylko z drugą stroną, drugą pareo. Kawałek tej spódnicy to piękne kontrastujące połączenie tkanin. Na przykład, monochromatyczne białe i czarne lub ciemno wiśniowe pareo będą skutecznie wyglądać razem. Najważniejszą rzeczą przy tworzeniu takiego stroju jest nauczenie się wiązania pięknych węzłów, które dodatkowo będą pełniły funkcję dekoracyjną. Jeśli to się nie uda, możesz kupić specjalne klamry do zapięcia. Wybierając tę ​​klamrę pamiętaj, że jej kolor powinien pasować do koloru pareo lub być ciemniejszy od niego. Najprostszym sposobem na wybór klamry do tkaniny wielobarwnej jest większa liczba odpowiednich tonów. W sklepach internetowych teraz można zobaczyć dobre oferty z ręcznie malowanymi klamrami. Może to być nie tylko wierzchowiec na pareo, ale także piękny dodatek.

Kilka zasad dla tych, którzy wybierają pareos:
  • ton pareo musi pasować do koloru stroju kąpielowego;
  • właściciele wspaniałych form nie są rekomendowani do wiązania bujnych łuków podczas mocowania pareo;
  • rano i po południu lepiej jest nosić jasne i lekkie pareo, a na wieczorny spacer lub imprezę można wybrać ciemniejsze odcienie.
Pareo na plażę 1Pareos na plażę 2Pareos na plażę 3
Pareo na plażę 4Pareo na plażę 5Pareo na plażę 6
Pareo na plażę 7Pareo na plażę 8Pareo na plażę 9