Lato to czas na nowe wrażenia, intensywny odpoczynek, a także powód do aktualizacji garderoby. I oczywiście zakup stylowego stroju kąpielowego jest uważany za główny element nowego arsenału. Z roku na rok projektanci oferują nowe kolekcje aktualnych modeli. Trendy mody w strojach kąpielowych na lato 2016 roku - to przede wszystkim niewiarygodne rozwiązania, niezapomniany obraz, żywy styl. Te cechy dominują we wszystkich bieżących trendach tego sezonu. Według projektantów, aby stać się królową plaży, konieczne jest przede wszystkim stylowe wyróżnienie się od reszty. A w nowym sezonie pomoże ci w tym nie tylko modny styl, ale także niezwykły design jako całość. W naszym artykule porozmawiamy o modzie na stroje kąpielowe lato 2016.

Modne stroje kąpielowe na lato 2016 roku

Powiedzieć, które stroje kąpielowe będą najmodniejsze w lecie 2016 roku, jest po prostu niemożliwe. Przecież projektanci oferują szeroką gamę stylowych modeli. A jeśli wcześniej preferowano wyraźnie bardziej otwarte i osobne opcje, teraz zamknięte eleganckie style są poważną konkurencją dla miniatur bikini . Co powiedzieć? Sprawdźmy i dowiedzmy się, jakie stroje kąpielowe są modne latem 2016 roku?

Stroje kąpielowe w stylu Mayo . W tym roku oryginalne motywy purytańskie z różnych stylów powróciły do ​​mody. Strój kąpielowy Mayo naprawdę odróżnia właściciela od reszty. Przecież projektanci dopełnili ciekawy krój z oryginalnymi krojami, krojami, drapowanym wystrojem, a także jasnymi nadrukami i kombinacjami.

stroje kąpielowe letnie 2016 1stroje kąpielowe letnie 2016 2stroje kąpielowe letnie 2016 3

Swimsuit-plunge . Seksowny i elegancki styl solidnych modeli pomoże Ci zwrócić uwagę nie tylko na kobiecość i wyrafinowanie, ale także na zgodność z modowymi trendami. W końcu piękny letni kostium kąpielowy to trend lata 2016.

stroje kąpielowe lato 2016 4stroje kąpielowe letnie 2016 5stroje kąpielowe lato 2016 6

W stylu retro . Wszystkie są również u szczytu popularności, intrygujące i tajemnicze zamknięte style lat 50. i 70. XX wieku. Wysoka talia w połączeniu z formami dopasowanymi do kształtu z pewnością wyróżni mistrzynię stylowego kostiumu kąpielowego od reszty.

stroje kąpielowe letnie 2016 7stroje kąpielowe letnie 2016 8stroje kąpielowe letnie 2016 9

Falbany, frędzle, falbany . Nie pozostawione bez uwagi projektantów i takiego elementu jak dekoracja. Obecność pięknych ruches, delikatnych falbanek, figlarnych frędzli - to zawsze oryginalne, niezwykłe i kobiece.

stroje kąpielowe letnie 2016 10stroje kąpielowe letnie 2016 11stroje kąpielowe letnie 2016 12

Skórzane stroje kąpielowe . Jeśli chcesz trafić wszystkich w wizerunek bezczelnej lwicy, to modele ze skóry są dokładnie tym, czego potrzebujesz. Latem 2016 roku projektanci oferują skórzane stroje kąpielowe w klasycznych modelach gangów i monokini, a także oryginalny design z elementami sznurowania, wycięć, połączenia teksturowanego.

stroje kąpielowe letnie 2016 13stroje kąpielowe letnie 2016 14stroje kąpielowe letnie 2016 15