Zapalenie skóry większość nie jest śmiertelna. Ale dają naszym zwierzętom wiele kłopotów, zamieniając zdrowe i piękne zwierzę w nieszczęśliwe stworzenie pokryte zadrapaniami, ranami i zadrapaniami. Ten typ choroby powoduje reakcje alergiczne, różne pasożyty lub przyczynę naruszeń związanych z układem hormonalnym naszego puszystego pacjenta. Atopowy, pchła , pokarm lub inny typ zapalenia skóry u kotów wymaga leczenia. Chcemy opowiedzieć o tym, jak stosować lek Stop Itching, który dobrze radził sobie z różnymi chorobami skóry u psów i kotów.


Instrukcje leki Zatrzymaj swędzenie u kotów

W skład tego narzędzia wchodzi kilka witamin (B2, B6, PP), aminokwas metionina, kwas bursztynowy i dość silny lek przeciwzapalny Polcortolon. Ten złożony lek skutecznie łagodzi stany zapalne, obrzęki, przyspiesza gojenie się ran. Używanie Stop Swing Suspension for Cats pomaga przywrócić zwierzęciu skórę i włosy.

Choroby, w przypadku których lek ten jest zalecany:

  1. Atopowe zapalenie skóry.
  2. Pokrzywka
  3. Czesanie
  4. Leczenie wyprysku u kotów.
  5. Kiedy ugryzienie przez owada.
  6. Neurodermititis.
  7. Zakażone zmiany skórne, które powodują zapalenie skóry.

Sposób aplikacji Zatrzymać swędzenie u kotów

Lek ten jest wstrzykiwany w dozownik strzykawki raz dziennie w następujących dawkach:

  • małe zwierzęta do 3 kilogramów - 0,25 ml;
  • duże koty - 0,5 ml na zwierzę.

Po czterech dniach dawkę terapeutyczną można zmniejszyć o połowę i podać pacjentowi na kolejne 8 dni. Nie zaleca się pomijania przyjmowania, w przeciwnym razie będziesz musiał go odnowić za pomocą początkowej dawki. Zatrzymanie zawieszenia zawiesiny dla kotów przez nasze zwierzęta jest zwykle postrzegane normalnie i tylko czasami pojawia się depresja, niezrozumiały letarg, zaburzenia jelitowe lub zwiększone wydzielanie śliny. Zwykle objawy same znikają i tylko w bardzo rzadkich przypadkach lek jest całkowicie zatrzymany, przy użyciu innych środków do leczenia.