Jeśli masz kociaka, serdecznie gratulujemy! Te małe "bryły szczęścia" mogą sprawić, że ludzie będą trochę szczęśliwsi. I my im za to dziękujemy. Ale największą wdzięcznością dla nich będzie utrzymanie ich zdrowia.

Jak wiesz, kocięta mogą się pojawić robaki które mogą być niebezpieczne nie tylko dla nich samych, ale także dla ludzi. Robaki pasożytujące w ciele zwierzęcia mogą być przenoszone na ludzi.

Najważniejszą rzeczą jest rozpoczęcie leczenia lub okresowe przeprowadzanie prewencji robaków. Pomoże to w zawieszeniu dla kotek Pragizid.

Opis

Pratsyzid - lek przeciw robakom zrobiony w Rosji, w postaci zawiesiny. Działa przeciwrobacze i wpływa na rozwój robaków okrągłych i tasiemca u zwierzęcia. Skład zawiesiny obejmuje substancje takie jak pyrantel i prazykwantel, które wpływają na komórki nerwowo-mięśniowe robaków. Za pomocą tych substancji jest naruszenie metabolizmu energetycznego pasożyty co pociąga za sobą ich śmierć. Zawiesina usuwa również robaki z przewodu pokarmowego.

Instrukcje dotyczące zawieszenia Pratzid dla kociąt wskazują, że lek jest używany w środku. 1 ml zawiera 5 mg prazikwantelu i 15 mg pyrantelu.

Pyrantelowy pamoat ma właściwość szybkiego wchłaniania do przewodu żołądkowo-jelitowego, dzięki czemu działanie pasożytobójcze trwa długo i jest wydalane z jelita kałem.

Praziquantel ma tę samą właściwość szybkiego wchłaniania, ale jego proces gojenia zachodzi w osoczu krwi. Następnie jest on rozprowadzany do narządów i tkanek kociaka. Wychodzi z ciała z moczem w postaci metabolitów.

Dawkowanie i sposób podawania

Właściwe stosowanie zawiesiny Prazicyd dla kociąt przypisanych indywidualnie. Niezależnie od tego, czy jest to leczenie czy profilaktyka, lek nanosi się jednorazowo podczas karmienia zwierzęcia, dodawania go do pokarmu lub wstrzykuje się dozownik strzykawki. zawieszenie prazyitsid dla kociąt1 W przypadku kociąt dawka wynosi 1 ml na 1 kg masy ciała.

W jaki sposób zawiesić Pratsyzid dla kociąt, warto sprawdzić u weterynarza.

Właściciele są bardzo ważni w monitorowaniu stanu zdrowia swoich kociąt, ponieważ ich ciała nie są jeszcze silne i nie mają silnej odporności.

Pozytywny efekt zawieszenia Pragzid z robaków dla kociąt jest sprzeczny. Ten lek ma wiele nie tylko pozytywnych recenzji, ale także całkiem negatywnych. Dlatego zalecamy, aby skonsultować się z lekarzem weterynarii w sprawie stosowania tego leku.