Naszym zdaniem łazienka to zazwyczaj zwięźle zaprojektowany pokój, najbardziej pozbawiony mebli. Próbujemy zainstalować zamknięte kanistry i szafki kasuj wszystko płytki i szkło. Niewiele osób pomyślałoby, żeby kupić wewnętrzny stołek do łazienki. Ale jeśli chcesz spersonalizować swoją łazienkę w nieco niekonwencjonalny sposób, dodaj do niej elementy szyku i przytulności, zwracaj uwagę na ten niezwykły detal wnętrza.

Stołek w łazience

W rzeczywistości wewnętrzny stołek do łazienki może być bardzo funkcjonalny, a jednocześnie pozostaje prawdziwą ozdobą pokoju. Jak można go używać i jak może wyglądać stołek w łazience, przyjrzymy się poniższej liście.

  1. Nie jest tajemnicą, że meble w łazience z litego drewna nie są już cudem, a wielu w dążeniu do wyłączności szuka właśnie tego. Oczywiście cena będzie o rząd wielkości wyższa niż ta wskazana dla plastiku. Ale drzewo zawsze wygląda dobrze w połączeniu z kamieniem i płytkami. Twój drewniany taboret, trochę szorstki i pozbawiony leczenia, może być główną atrakcją pokoju. Można go używać jako półki na szampony i ręczniki.
  2. Gdy rozmiar łazienki pozwala zmieścić w niej również stolik z lustrem, sam stołek w niego prosi. Ale teraz jest to bardziej elegancki design, z miękkim siedziskiem i eleganckimi formami. Z reguły dotyczy to domów prywatnych, gdzie w trakcie budowy właściciel początkowo przeznacza dużo miejsca na łazienkę.
  3. Ale nawet w mieszkaniu miejskim taboret łazienkowy może być funkcjonalnym dodatkiem do podstawowych mebli. Teraz jest to nieco wydłużony projekt, z wieloma półkami i szufladami na dole. Górna część może być również ozdobiona miękką tapicerką, zwykle instalowaną na dnie wiklinowych koszy lub drzwi na zawiasach.
  4. Nie mniej reprezentacyjny będzie wyglądać designerski stołek wykonany z tworzywa sztucznego do łazienki. Jest to częsty zakup rodzin z dziećmi, które wciąż nie mogą dotrzeć do lustra. Takie produkty są wykonane z trwałego plastiku, wyglądają stylowo i często są to produkty trwałe i trwałe.

W przypadku plastiku wszystko jest proste, ale w przypadku drzewa istnieją zalecenia. Nawet jeśli jest to naturalne drewno bez powłoki malarskiej, musi być zabezpieczone materiałami ochronnymi. Często takie produkty są powlekane odpornym na wilgoć woskiem lub matowym lakierem. W łazienkach znajdują się specjalne powłoki lakiernicze, które mogą niezawodnie chronić drewno przed wilgocią i zmianami temperatury.

stołek w łazience 1stołek w łazience 2taboret w łazience 3
stołek w łazience 4stołek w łazience 5taboret w łazience 6
stołek w łazience 7taboret w łazience 8stołek w łazience 9