Temat połączenia skarpet z otwartymi butami od dawna jest dyskutowany w świecie mody. Według większości krytyków i stylistów pytanie to jest równie retoryczne, jak argument, czy można wycierać nos na zasłonach. Jednak debata na temat znaczenia skarpetek z sandałami nie przestaje być przeprowadzana rok po roku.

Zanim dowiesz się, czy nosić skarpetki z sandałami, chciałbym powiedzieć kilka słów na temat tego, skąd wziął się taki sposób w obrazach. Dla wszystkich jest oczywiste, że ten ruch nie pochodzi z podium, chociaż dziś niektórzy twórcy rzadko prezentują takie połączenie w swoich spektaklach. Ale wciąż moda na noszenie skarpetek z sandałami przyszła do nas od mężczyzn. Przedstawiciele silnej połowy widzą nieograniczoną wygodę w takich obrazach. Rzeczywiście, w tym przypadku buty nie pocierają się w stu procentach. Ponadto nogi nie brudzą się, skóra oddycha, wady paznokci, zadeptane pięty i wszelkie inne skazy na nogach są ukryte. Jednak w większym stopniu podobne przyczyny używania skarpetek do sandałów są owocem lenistwa i bezmyślności. W końcu buty dobrej jakości, które są dobrane pod względem wielkości i zgodnie z charakterystyką stopy i chodu, nigdy nie ocierają się o nogę. A przekonanie, że pranie jest łatwiejsze niż mycie nóg i porządkowanie ich jest po prostu nonsensem i oznaką nieporządku.

Czy mogę nosić skarpetki z sandałami?

Jeśli chodzi o pytanie, czy noszą skarpetki z sandałami? Odpowiedź jest prosta - nigdy. Ta kombinacja jest tylko oznaką złego smaku. Ale dlaczego wciąż istnieją osoby, które wolą podobne na obrazie? Wszystko jest proste - w końcu zawsze istnieją wyjątki we wszystkich regułach i zawsze są tacy, którzy lubią łamać zasady. Być może modne kobiety w ten sposób starają się zwrócić na siebie uwagę lub podkreślić indywidualność. Ale wierz mi, oprócz demonstracji złego smaku i nieobecności poczucie stylu takie dziewczyny nie osiągają niczego innego. Niemniej jednak, jak mówią, nasza działalność polegająca na przekazywaniu informacji i sprawdzaniu, czy będzie ona miała zastosowanie w praktyce, jest dla nich osobista.

skarpetki z sandałami1skarpetki z sandałami2skarpetki z sandałami3
skarpetki z sandałami4skarpetki z sandałami5skarpetki z sandałami6
skarpetki z sandałami7skarpetki z sandałami8skarpetki z sandałami9