Wzór gwoździ na Halloween - to nie jest drobnostka, bo jeśli spróbujesz, manicure może zostać zamienione w akcent świątecznej kokardy.

Niewiążący manicure

Nie każda fashionistka zdecyduje się na Halloween, aby ozdobić paznokcie czarnymi kotami, czaszkami, kościami i innymi atrybutami tego święta. To dla tych dziewczyn odpowiedni manicure monochromatyczny, który nie wiąże się z niczym, ale jednocześnie idealnie dopełnia obraz i jest optymalnym rozwiązaniem. Na przykład czarny manicure na krótkie i długie paznokcie na Halloween można zrobić w domu. Matowy i błyszczący lakier będzie wyglądał korzystnie. Nawiasem mówiąc, fałszywe paznokcie w Halloween są więcej niż odpowiednie. Zwłaszcza jeśli mają ostry kształt. Aby zmienić forma płytki paznokcia opcjonalnie. Używając lakierów w kontrastujących kolorach, możesz wizualnie wyostrzyć nagietek. Z powodzeniem uzupełniają obraz lalek z wampirami, zombie lub zabójców. Aby dodać odrobinę glamour, paznokcie w stylu Halloween można ozdobić błyszczy.

Gwoździe na Halloween 1Gwoździe na Halloween 2Gwoździe na Halloween 3

Manicure czerwone odcienie na imprezach poświęconych obchodom Halloween, nie mniej popularne. Ta opcja jest często wybierana przez dziewczęta, które postanawiają zmienić się w uwodzicielskie i niebezpieczne wampiry. Szczególnie efektowny wygląd czerwony manicure na paznokciach długich i spiczastych. Doskonałą alternatywą dla monochromatycznej powłoki jest manicure księżycowy.

Halloweenowe paznokcie 4Halloweenowe paznokcie 5Halloweenowe paznokcie 6
Tematyczny manicure

Oczywiście rysunki Halloween na paznokciach są bardzo poszukiwane. Nierzucające się w oczy i przyciągające wzrok pajęczyny, stylizowane czaszki i pająki, plamy krwi - dzięki tym elementom projektowania paznokci łatwo pokonać wybrany obraz. Halloween jest dniem, w którym pożądana jest agresywność w najbardziej rażącej formie!

Halloweenowe paznokcie 7Halloweenowe paznokcie 8Halloweenowe paznokcie 9

Przerażające rysunki wydają się zbyt prowokacyjne i przerażające? Motywy dyni - to jest to, czego potrzebujesz! Soczysty, jesienny kolor pomarańczy zdobi paznokcie, dzięki czemu manicure będzie stylowy. Zaletą tego rodzaju manicure na Halloween jest brak konieczności wizyty w salonie. Wystarczy kupić specjalne naklejki i projektować w domu.

Eksperymentuj i zadziwiaj swoich bliskich stylowym, oryginalnym manicure!

Halloweenowe paznokcie 10Halloweenowe paznokcie 11Halloweenowe paznokcie 12
Halloweenowe paznokcie 13Halloweenowe paznokcie 14Halloweenowe paznokcie 15