Sukienka - nieodzowna cecha garderoby każdej dziewczyny i kobiety, bo dzięki niemu możesz podkreślić piękno postaci . Nawet w przypadku, gdy nie zdążyłeś jeszcze pozbyć się zbędnych kilogramów, odpowiednio dobrana sukienka będzie wyglądać szczuplej. Wybór modnych sukienek dla wspaniałych pań ma swoje cechy, wiedząc, że możesz z łatwością uzupełnić swoją garderobę pięknymi modelami.

sukienki dla wspaniałych pań 1sukienki dla wspaniałych pań 2sukienki dla wspaniałych pań 3
Umieszczamy akcenty

Różne style sukienek dla wspaniałych pań pozwalają ukryć te części ciała, które ich właścicielom wydają się najmniej atrakcyjne. Jeśli figurka ma sylwetkę w kształcie litery A, konieczne jest przesunięcie ostrości z talii i bioder na klatkę piersiową i ramiona. I w tym celu najlepiej dopasowane modele z dekoracją na górze. Cięcia w kształcie litery V, otwarte ramiona, zdobiony gorset - te detale pozwalają odciągnąć uwagę od szerokich bioder. Wizualnie rozwiń górkę za pomocą prawidłowo dobranych wydruków. Pionowe pasy u dołu sukienki i poziome u góry - najlepsze rozwiązanie. Ale styliści nie polecają drobnego druku i grochu.

Sylwetka w kształcie litery T jest kompensowana sukienkom z wąskim dopasowaniem i obszytym lamówką. Elegancka sukienka dla wspaniałych pań z głębokim dekoltem, otwartymi ramionami i rozkloszowanym brzegiem, który może być wielowarstwowy, wygląda luksusowo. Czy chcesz ukryć pełnię swoich dłoni? Wybierz stylowe bolerko lub płaszcz do sukienki. Latarka rękaw lub 3/4 poradzi sobie z tym zadaniem.

Sukienki na co dzień i lato nie muszą być długie. Jeśli masz smukłe nogi, dlaczego nie zostać na kolanie lub trochę niżej? Ale wieczorowe sukienki dla wspaniałych pań wyglądają bardziej elegancko, jeśli ich długość jest maksymalna. I nie zapomnij o butach na wysokim obcasie, które wizualnie zaoszczędzą ci kilka kilogramów!

sukienki dla wspaniałych pań 4sukienki dla wspaniałych pań 5sukienki dla wspaniałych pań 6
sukienki dla wspaniałych pań 7sukienki dla wspaniałych pań 8sukienki dla wspaniałych pań 9
sukienki dla wspaniałych pań 10sukienki dla wspaniałych pań 11sukienki dla wspaniałych pań 12