Styl rosyjski, który jest używany w odzieży, charakteryzuje się oryginalnością i przestrzeganiem tradycji ludowych. Jest to lekki żal za przeszłością i próba zachowania tego, co najlepsze.

Rosyjski styl w pracy projektantów

Płaszcze w rosyjskim stylu ludowym powstają nie tylko w Rosji. W 1910 roku we Francji ubrania z elementami tego stylu, w tym płaszcz, pojawiły się w kolekcji projektanta mody Paula Poireta.

Jeśli mówimy o nowoczesnych ubraniach, tutaj priorytetowo traktuje się płaszcz zimowy w stylu rosyjskim. Znani projektanci mody z całego świata każdego roku dodają ich do swoich kolekcji. A tworzenie takich ubrań to ogromna praca. Tylko na zewnątrz wygląda łatwo i nie wydaje się skomplikowane. Ale aby uszyć taki płaszcz, używają tylko drogich i wysokiej jakości tkanin. Jest to jasny brokat i ciężka aksamitna, garbowana skóra i naturalne futro. Elementy koloru złota są również szeroko stosowane.

W zimowym płaszczu rosyjskich projektantów ten styl jest również używany. Pięknie wyglądaj płaszcze lub nawet kurtki kwieciste wydruki i ciepłe obroże, które ogrzeją cię w mroźne zimy. A jednocześnie obrazy są bardzo kolorowe i jasne.

Początkowo wydawało się zaskakujące, że najwybitniejsze domy mody i znani projektanci mody wybrali rosyjskie motywy i płaszcze w rosyjskim stylu do kolekcji. Ale wzory florystyczne i druki oraz surowe sylwetki stały się jednym. Niesamowicie piękne połączenie kolorów i kolorów retro z surową klasyką.

Dorywcza moda

Płaszcz damski w stylu rosyjskim to odzież wierzchnia o bezpośrednim kroju, ale kolory muszą koniecznie zawierać elementy jakiejkolwiek ozdoby charakterystycznej dla tego stylu. Możliwe, że płaszcz będzie monotonny, ale poszczególne jego elementy powinny wskazywać na orientację stylistyczną. Na zimowy płaszcz to ozdoba z futrzanym kołnierzem i rękawami. Odcienie tkaniny mogą być inne. Ale najpopularniejsze można przypisać niebieskiemu, niebieskiemu, czerwonemu. A także żółty.

Taki płaszcz dla siebie może wybrać dowolną kobietę. Ale będzie wyglądała szczególnie imponująco na szczupłej kobiecie słowiańskiej. Pożądane jest uzupełnienie powłoki odpowiednimi butami i akcesoriami, aby obraz był kompletny.

Płaszcz w stylu rosyjskim1Płaszcz w stylu rosyjskim2Płaszcz w stylu rosyjskim3
Płaszcz w stylu rosyjskim4Płaszcz w stylu rosyjskim5Płaszcz w stylu rosyjskim6
Płaszcz w stylu rosyjskim7Płaszcz w stylu rosyjskim8Płaszcz w stylu rosyjskim9