Idealnie jest rozpocząć szeroką działalność z nieograniczonym kapitałem początkowym. Bez ramy w czasie i pieniądzach - sen. Masz obiecujący pomysł i pieniądze - bierzesz pieniądze i inwestujesz w nie pieniądze. Jeśli nie generuje dochodu, pod warunkiem, że pieniądze pozostaną - przejdź na inny pomysł. To proste. A kiedy jest mało pieniędzy, mała firma jest otwierana od zera. Dlatego nie powinno być żadnych opcji próbnych! Jest on zobowiązany do pracy po raz pierwszy i przynieść dochód i odzyskać wydane pieniądze. Najważniejszą rzeczą w tym biznesie jest posiadanie "działającego" pomysłu i potrzeba stosunkowo mało pieniędzy.

Przemyślany pomysł przyniesie długo oczekiwany rezultat. Ale pospiesznie zrealizowana myśl może łatwo zmniejszyć wszelkie szanse sukcesu na "nie".

Rodzinny biznes od zera

Zanim otworzysz firmę, sprawdź pułapki związane z tym problemem.

 1. Musisz mieć chęć do pracy na własną rękę.
 2. Zdolność do podejmowania niezależnych decyzji.
 3. Nieograniczona ilość cierpliwości i siły.
 4. Brak relaksu i być może relaksu. Pierwszy raz o wakacjach zdecydowanie zapomni. To, jak długo trwa ten proces, zależy tylko od tego, jak przebiega proces.
 5. Najprawdopodobniej będzie stałe napięcie.
 6. Pracuj bez dni wolnych .
 7. Wielka odpowiedzialność.
 8. Brak wolnego czasu na komunikację z przyjaciółmi.
 9. Zaufanie, że możesz sobie z tym poradzić.
 10. Gotowość do poświęceń .

Jeśli powyższe jest nieobecne, pomyśl o znalezieniu pracy w obiecującej firmie.

Biznes domowy od podstaw, skąd wziąć pomysł?

Rozważ swoje marzenie. Spójrz na swoje, nawet początkowe, pomysły. Jeśli twoje życzenie się spełniło - byłoby idealnie!

 1. Ale jeśli to nie jest dostępne, zapytaj znajomych i znajomych. Z pewnością ktoś ma gotowy plan i godny pomysł, ale nie zmienia go w życie ze względu na dobrą pracę w danym momencie lub strach przed wdrożeniem go i przyjęciem odpowiedzialności.
 2. Środki masowego przekazu: gazety lub czasopisma.
 3. Źródło wszelkich użytecznych informacji.
 4. Ze światem w wątku, a zbierzesz zdjęcie z prawidłowej akcji. Poproś o niezawodnych ludzi.
 5. Internet. Jest to prawdopodobnie najszerszy zakres wyszukiwań. Być może najbardziej skuteczny.

Mini-biznes od zera - szczegóły

Rejestracja osoby prawnej, rejestracja tej osoby prawnej jako podatnika itp. To jest coś, co wymaga pieniędzy i zajmuje dużo czasu. Rozważ to.

Pomimo tego, że przyciąganie zagranicznej pomocy gotówkowej do Twojego biznesu wydaje się na pierwszy rzut oka bardzo atrakcyjne i obiecujące, ale udzielanie pożyczek i płacenie odsetek to bardzo delikatna i nieprzyjemna sprawa. Wszystko może się zdarzyć: opóźnienie w przepływie środków lub okres zwrotu będzie nieprawidłowo określony - i tutaj masz poważne problemy. rodzinny biznes od zera Jeśli przyciągniesz inwestorów do swojej firmy, to biznes nie będzie już traktowany jako twoja własność, z wyjątkiem części. Przede wszystkim musisz zapłacić im obiecane dywidendy.

Ale z tym wszystkim są też plusy. Najbardziej obiektywnym i znaczącym plusem jest natychmiastowa dostępność pracy. Nawet jeśli korzystasz z pomocy zewnętrznej i musisz zapłacić określoną kwotę, możesz rozpocząć pracę już dziś. W każdej firmie najważniejszą rzeczą jest czas. Jak to się mówi, czas to pieniądz i "kto nie miał czasu, był spóźniony". Jeśli otworzysz firmę w ciągu roku, kiedy zgromadzisz potrzebną kwotę, pomysł ten nie będzie trafny i nie zostanie zgłoszony przez nikogo. W końcu potencjalni konkurenci nie śpią.