W sztuce fryzjerskiej niestandardowe rozwiązania zawsze przyciągały innych, ale dziewczęta z ogolonymi skroniami zasługują na szczególną uwagę, ponieważ w zasadzie taki akcent można znaleźć w męskich fryzurach.

Ogolone świątynie fryzury

Niedawno ogolone świątynie dziewcząt wiązały się z różnymi subkulturami młodzieżowymi - punkami, gotyckimi. Dziś wszystko się zmieniło, ten rodzaj fryzury jest nie tylko uważany za modny, można go nawet zobaczyć na głowach hollywoodzkich div. Jeśli lubisz oryginalne i odważne obrazy, nie bój się robić fryzur z ogolonymi świątyniami, ponieważ wyglądają imponująco nie tylko na czerwonym dywanie, ale także w życiu codziennym.

Zaletami takiej fryzury są:

  • jest stylowy i odważny, na pewno przyciągniesz uwagę w każdej sytuacji;
  • jest łatwy do utrzymania w stanie pierwotnym, nawet w domu, za pomocą maszynki do golenia lub trymera;
  • duże ozdoby doskonale się z nim łączą;
  • łatwo go ukryć, tworząc symetryczne rozstanie.

Do kogo pójdzie ogolona whisky?

Istotą fryzury z wygolonymi skroniami są obszerne, płynące loki. Oznacza to, że krótkie włosy powinny być tylko na obszarze skroniowym. Decydując się na taką fryzurę, pamiętaj, że fryzury damskie z ogolonymi skroniami nie będą patrzeć na blond włosy, ani nie będą pasowały do ​​każdej formy twarzy. Właściciele cienkich i rzadkich włosów również lepiej przyjrzeć się innym opcjom fryzur.

Model ten wygląda atrakcyjnie na:

  • brązowe włosy;
  • brunetki;
  • ci, którzy mają miękkie rysy twarzy;
  • dziewczyny z owalnymi lub okrągła twarz .

Jeśli mówimy o długości twórczych fryzur z ogoloną świątynią, to nie ma żadnych ograniczeń, a także nie ma zakazów i granic na objętość ogolonego obszaru. Ktoś woli wdzięczny i cienki pasek, a ktoś lubi zgolić połowę głowy. Idealnie łączy ten typ włosów z afro-warkocze , wydłużone grzywki i wszelkiego rodzaju przebarwienia, w tym przez polerowanie, poprzez wybarwienie.

Ogolone wzory i druki

Wiele dziewczyn woli bardziej wyraziście podkreślić obszar ogolenia za pomocą rysunków i odbitek. Jest to niezwykle modne w tym sezonie.

  1. Ogolone wzory na skroniach mają jedyną negatywną cechę: kręcone loki będą musiały zostać porzucone. Styliści uważają, że słodkie i romantyczne loki - to nie jest coś, co powinno być blisko brutalnych i odważnych, ogolonych świątyń.
  2. Zanim wykonasz ogolone paski na skroniach, skonsultuj się ze swoim fryzjerem, ponieważ w takim przypadku typ włosów jest bardzo ważny. Tak więc, suche i łamliwe włosy rosną w różnych kierunkach i trudno je ubarwić, to znaczy, że stworzony specyficzny urok ogolonych skroni może po prostu zostać utracony.
Ogolone paski na skroniach 1Ogolone paski na skroniach 2Ogolone paski na skroniach 3
Ogolone wzory na skroniach 1Ogolone wzory na skroniach 2Ogolone wzory na skroniach 3

Fryzury z ogolonymi świątyniami

Tworząc tak kreatywny wizerunek, musisz być gotowy na to, że wymaga codziennego wsparcia. I mówimy nie tylko o stylizacji, ale także o ogólnym stylu: odzieży, makijażu, biżuterii i innych akcesoriów. Być może niektóre z twoich garderób nie będą musiały być noszone tymczasowo.

Ale, oczywiście, stylizacja zajmuje pierwsze miejsce. Jeśli masz jedną świątynię ogoloną długimi włosami, możesz wyprostować włosy, nadać im objętość i wyrzucić je na jedną stronę, podkreślając kontrast długości. Krótkie fryzury z ogoloną świątynią staną się piękniejsze, kiedy powstanie objętość z pozostałych włosów na głowie. Ukośne grzywki, podczas gdy lepiej jest przeczesać na bok.

Długie włosy z ogoloną świątynią będą dobrze wyglądać, jeśli długość ogolonego obszaru jest nie mniejsza niż 1 centymetr, ale dla tych, którzy noszą krótkie fryzury, lepiej jest wyciąć świątynię pod zerem. Jeśli masz ogolone dwie świątynie, to długimi włosami możesz zaplatać jeden lub dwa warkocze, zrobić ogon lub pakiet .

Krótkie włosy z ogoloną świątynią 1Krótkie włosy z krótkimi włosami 2Ogolona krótka fryzura 3
Długie włosy z ogoloną świątynią 1Długie włosy z ogoloną świątynią 2Długie włosy z ogoloną świątynią 3