Wszystkie kobiety są różne, a każda z nich jest wyjątkowa. Większość z nas, posiadając doskonałe cechy, wciąż udaje się znaleźć wyimaginowane wady. Na przykład, wiele osób ma okrągłą twarz z poczuciem niższości, a właściwie wystarczy wybrać odpowiednią fryzurę do pełnej okrągłej twarzy, dzięki czemu poczujesz się pewnie i stylowo.

Najlepsze fryzury na okrągłą twarz 2013

Nawet gdy twoja twarz ma kształt okrągły, miękkie fale mogą łatwo odciągnąć uwagę od otoczenia. Najlepiej byłoby wybrać przeciętne fryzury dla okrągłej twarzy, która na długości sięgała ramion lub nieco wyżej - brody. Po wykonaniu kwadratu lub kaskady o średniej długości nie należy:

  • wiatr bardzo jasne loki;
  • prostować włosy;
  • bouffant

Takie manipulacje tylko popsują twój wygląd. Jasne włosy nie zawsze są odpowiednie dla kobiet płci pięknej na okrągłą twarz, w niektórych przypadkach lepiej jest zwracać uwagę na krótkie fryzury, zwłaszcza, że ​​są one bardzo istotne w tym sezonie. Poniższe fryzury są odpowiednie dla krótkich włosów:

Na szczytach mody w 2013 roku są czterostronne fryzury dla okrągłej twarzy z długimi rogami. Utworzona objętość włosów pomaga ukryć szerokie kości policzkowe i otworzyć brodę. Pamiętaj, że ta fryzura nie będzie "działała", jeśli masz mały skrócony podbródek.

Jak wybrać dobre kobiece fryzury na okrągłą twarz?

Istnieje kilka uniwersalnych zaleceń, które należy stosować przy wyborze fryzury dla właścicieli okrągłej twarzy. Niezależnie od modnych fryzur na okrągłą twarz, najważniejsze jest to, że podkreślają swoje zalety i ukrywają wady, więc dla kobiet o cienkich włosach, należy zwrócić uwagę na modele objętości fryzur, które są oparte na górze, a nie na skroniach. Ale wydłużone pasma, wytyczające twarz po bokach, zawsze można zostawić.

Jeśli chcesz otworzyć krótkie czoło i ukryć pulchne policzki, to idealna opcja na pełną okrągłą fryzurę będzie dla Ciebie asymetryczna fryzura .

Długie fryzury dla okrągłej twarzy

Długie fryzury będą dobrze pasować na grube i gęste włosy, nawet jeśli masz kręcone loki. Ich objętość i nasycenie dają możliwość obejścia się bez dodatkowych poprawek. Powietrzność takich włosów stworzy efekt naturalnego rozluźnienia, który doskonale odwróci uwagę od owalu twarzy. Naturalność to najlepsza rzecz, która może się zdarzyć, gdy styliści tworzą kobiecą fryzurę na okrągłej twarzy, więc zwróć uwagę, że klarowność linii nie jest ostra, lepiej będzie ramować twarz gładkimi, płynnymi pasmami, które stopniowo zwężają się ku końcom.

Modne fryzury na okrągłą twarz na włosach pod twoimi ramionami, w których kaskadowe pasma zaczynają się na poziomie warg lub podbródka, wyglądają imponująco i stylowo. Kolejnym świetnym sposobem na zwężenie twarzy są długie pasma ukośnych grzyw, pamiętając, że kolor włosów jest bardzo ważnym elementem takich fryzur. Spójrz na kolorystykę, która zniszczy okrągły owal i wizualnie stworzy pożądany wydłużony wygląd.

Przy zbieraniu kobiecych fryzur na okrągłą twarz należy unikać:

  • proste linie;
  • poziom lub połowa;
  • linie poziome;
  • fryzury bez grzywki lub w postaci kulki;
  • gładki tył czesany;
  • modeluje fryzury, które całkowicie zamykają uszy.

Wybierając odpowiednią fryzurę, kieruj się nie tylko zaleceniami wymienionymi powyżej, ale także stylem i nastrojem, ponieważ tylko twój wewnętrzny zmysł może "powiedzieć", czy fryzura będzie dobrze wyglądać na twoich włosach.

Modne fryzury dla okrągłej twarzy 1Modne fryzury na okrągłą twarz 2Modne fryzury do okrągłej twarzy 3
Modne fryzury na okrągłą twarz 4Modne fryzury dla okrągłej twarzy 5Modne fryzury na okrągłą twarz 6
Modne fryzury na okrągłą twarz 7Modne fryzury do okrągłej twarzy 8Modne fryzury do okrągłej twarzy 9