Większość kobiet o słowiańskim wyglądzie, które miały tyle szczęścia, aby uzyskać z natury jasnobrązowy kolor włosów istnieje wiele różnych odcieni. Jeśli kilka lat temu, jasne kolory były w modzie, a świat był podzielony na palące brunetki i blasku blondynki, dziś naturalność jest na szczycie. Dlatego panie coraz częściej decydują się na powrót do naturalnego koloru włosów, często z jasnobrązowej skali.

Odcienie jasnobrązowego koloru włosów

Te odcienie doskonale łączą się z jasną skórą, szczególnie jeśli dziewczyna ma niebieskie, szare lub jasnozielone oczy. Jeśli Twój naturalny kolor włosów pochodzi z tego zakresu, to w tym sezonie warto wrócić do niego, odrzucając stereotypy na temat rzekomo "szarej myszy" i ufając opinii czołowych producentów mody, którzy właśnie ścigają piękno oplotu warkoczu.

Panie, które chcą odświeżyć w takich odcieniach, powinny rozważyć dwie kwestie:

  1. Po pierwsze, kolor musi zostać powierzony wysokiej klasy kolorystce, ponieważ, pomimo pozornej prostoty, jasnobrązowy jest bardzo kapryśny.
  2. Po drugie, właściciele śniada skóra i brązowe oczy takie eksperymenty są przeciwwskazane - są odpowiednie odcienie ciemnobrązowych włosów ze złotymi lub miedzianymi nutami.

Zimne odcienie jasnobrązowego koloru włosów

Praktycznie wszystkie odcienie bez rafinacji miedzi lub złota można przypisać zakresowi zimnemu. Najbardziej popularne w nim są ciemnoblond, prawie brązowe odcienie, a także paleta ashy, która charakteryzuje się brakiem silnego blasku.

Odcienie popielato-blond włosów wyglądają pod promieniami słońca naprawdę brązowo i nie dają żadnych innych odcieni.

Konwencjonalnie popiół dzieli się na lekkie, średnie i ciemne, a każdy z nich łączy w sobie obecność szarych banknotów. Na przykład ciemny popiół daje damie prawo do uważania się za praktycznie brunetkę, a lekki popiół jest bardzo bliski blondynce (ale nie myl go z platynową blondynką, która charakteryzuje się srebrnym połyskiem).

Ciepłe odcienie jasnobrązowego koloru włosów

Najciekawszym rodzajem odcienia jasnobrązowego jest dodatek nut kremowych, co czyni go nieco podobnym do włosów w kolorze pszenicy.

Copper-light to niesamowite połączenie zimnej podstawy z ciepłym słońcem. Ten wizerunek pań typu "Jesień" i "Wiosna" jest bardzo odpowiedni, a jasnym przedstawicielem kobiet o miedziano-brązowych lokach jest Julia Roberts.

Mniej zaznaczona "miedź", której czerwona jest stłumiona, daje przyjemny złoty blask, który będąc ciepły, uzupełnia ponownie zimny podstawowy kolor. Eksperymentowanie w ten sposób jest dla dziewcząt o oliwkowych i jasnobrązowych oczach, o brzoskwiniowej skórze.

Średnio jasny brąz

Sztucznie efekt ten osiąga się za pomocą procedury rezerwacja Jednak z natury niektóre kobiety nie mają ani jasnych, ani ciemnych loków - jest to pośrednia opcja pomiędzy brunetką a blondynką. Ten odcień można bezpiecznie nazwać uniwersalnym, w połączeniu z dowolnym rodzajem koloru i makijażem.

Wybór farby

Jeśli naturalne odcienie jasnobrązowego koloru włosów zostaną zamalowane innym tonem, wówczas trzeba je zmyć. To zajmie się mistrzem w kabinie, a następnie podniesie farbę, która będzie identyczna z kolorem, jaki nadała natura.

Trudno jest uzyskać sam brązowo-brązowy kolor - aby w rezultacie nie uzyskać nici o zielonkawym zabarwieniu, lepiej zaufać profesjonalistom.

Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności, na ratunek przychodzą gotowe farby, na przykład numer 810 (blondynka z masy perłowej) z L'Oreal Casting Cream Gloss, numer 8.1 jasnobrązowy popielaty L'real Excellence. Beżowe odcienie jasnych włosów nadają farbę 6,13 (ciemnobrązowy beż) od Loreal, 7,13 (mroźny beż) i 7,13 (beżowy jasnowłosy) od Garnier.

naturalne odcienie jasnobrązowego koloru włosów 1naturalne odcienie jasnobrązowego koloru włosów 2naturalne odcienie jasnobrązowego koloru włosów 3
naturalne odcienie jasnobrązowego koloru włosów 4naturalne odcienie jasnobrązowych włosów 5naturalne odcienie jasnobrązowych włosów 6
naturalne odcienie jasnobrązowych włosów 7naturalne odcienie jasnobrązowych włosów 8naturalne odcienie jasnobrązowego koloru włosów 9