Rudowłose dziewczyny i kobiety przyciągają uwagę wszystkich dzięki swojej jasności. Tak, a charakter rudych jest zwykle bardzo niezależny. Są odważni, pogodni i energiczni. Jest masa odcieni rudych włosów. Dowiedz się, kto pasuje do modnych czerwonych fryzur i jaka jest paleta odcieni rudych włosów.

Odcienie farby na czerwone włosy

Konieczne jest wybranie odcieni rudego koloru włosów zgodnie z własnymi kolor typu . Istnieje ogólna zasada: właściciele ciemnej skóry, pod warunkiem, że mają brązowe lub zielone oczy, odpowiednie jasne i ciemne odcienie rudych włosów.

Jasna skóra i niebieskie, szare oczy powinny preferować jasne odcienie rudych włosów. Inny kanon: jasne czerwone barwy i wyjątkowo czerwony kolor mogą ozdobić młodą dziewczynę, ale dla starszej kobiety dodadzą rok.

Jak już wspomniano, paleta czerwonych kolorów jest bardzo zróżnicowana: od odcieni słomy do jasnej pomarańczy i kasztanowca. Rozumiemy nazwy odcieni rudych włosów i jednocześnie określimy dla dziewcząt i kobiet, do jakiego rodzaju wyglądu są przeznaczone.

Jeśli jesteś blondynką

Makijaż artyści nie zalecają naturalnych blondynów o bardzo jasnej karnacji, aby odmalować się na czerwono. Faktem jest, że delikatny różowy odcień skóry będzie wyglądał czerwonawo. Ale dzięki ciepłym odcieniom skóry możesz odbierać chłodne odcienie rudych włosów: jasne złote lub beżowe odcienie.

Jeśli jesteś brązowy

Najczęstszym odcieniem włosów wśród Europejczyków, w tym Słowian, jest blondyn. Brunetki są idealne na nowoczesne odcienie czerwieni:

 • karmel jasnoczerwony, złoty czerwony (miód, bursztyn);
 • jasny kasztan (czekolada mleczna, jasny kasztan, karmel czekoladowy);
 • jasnobrązowy (orzechowa, złota kawa).

Jeśli jesteś brunetką

W czerwonym kolorze w ostatnich latach wiele brunetek zostało przemalowanych. I faktycznie, dziewczyny o ciepłej barwie skóry i bogatym kolorze tęczówki oka, rude na twarz! Piękne odcienie rudych włosów nadają pożądanej jasności i seksualności. Ciemne odcienie są popularne wśród następujących kolorów:

 • czerwony i czerwony;
 • miedziano-czerwony;
 • czerwony kasztan;
 • czerwony miedziany;
 • ciemny karmel.

Właściciele grubych ciemnych włosów o gęstej strukturze, należy pamiętać, że pierwszy raz, aby dać pożądany czerwony ton jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. W związku z tym przedrostek powinien lekko rozjaśnić się.

Jeśli jesteś czerwony

Właściciele natury profesjonalnych czerwonych włosów nie polecają zamieniać się w blondynkę lub brunetkę. Możesz zmienić swój wizerunek, nadając włosom intensywniejszy odcień lub dodając czekoladowo-brązowe pasma. Przy brązowoczerwonym kolorze włosów możesz eksperymentować, farbując poszczególne loki w jaśniejszych lub złotych odcieniach.

Popularne marki kolorów o odcieniach rudych włosów

Uwaga! Należy pamiętać, że czerwona farba szybko zmywa się, a po pewnym czasie kolor włosów staje się wyblakły, więc czerwone włosy wymagają starannej pielęgnacji za pomocą szamponów i balsamów przeznaczonych do włosów farbowanych oraz częstszego odnawiania koloru za pomocą farby. Do procedury barwienia włosów w domu zalecamy używanie produktów następujących firm:

 • miedziana czerwień "Garnier 100% koloru";
 • granat czerwony, burgundowy lub bordowy "Londa";
 • intensywny czerwony "Syoss";
 • miedziano-czerwony "Estel";
 • ogień czerwony "Paleta" - phytoline;
 • złoty imbir "Garnier Color Naturals".

Jeśli chcesz stać się czerwony, ale nie masz pewności co do rezultatu, zalecamy wykonanie kolorowania lub podkreślenia dowolnego koloru, wprowadzając czerwone odcienie we włosach.

piękne odcienie rudych włosów 1piękne odcienie rudych włosów 2piękne odcienie rudych włosów 3
piękne odcienie rudych włosów 4piękne odcienie rudych włosów 5piękne odcienie rudych włosów 6
piękne odcienie rudych włosów 7piękne odcienie rudych włosów 8piękne odcienie rudych włosów 9