Kto z nas przynajmniej nie cieszył się resztą w łaźni, zresztą w przyjaznej firmie i przyjęciu? Na samą myśl o tym, przed naszymi oczami wznosi się sauna z tarasem - nieodzowne i wielofunkcyjne miejsce do właściwego wypoczynku.

Taras może być otwarty lub pod baldachimem. Alternatywnie może być wyposażony w szklane drzwi przesuwne łatwo przekształcić z zamkniętego na całkowicie otwarty. W każdym razie jest często dołączany do głównej struktury. Przy odpowiednim podejściu nawet jednopiętrowe wanny z tarasem mogą stać się ucieleśnieniem waszych marzeń i fantazji.

Takie uzupełnienie sauny stanie się ulubionym miejscem spotkań, grillowania, szaszłyków i innych świąt. W zależności od wielkości i wyglądu tarasu można wyposażyć nie tylko miejsce do grillowania, ale nawet umywalka . Bez wątpienia ozdobi on twój osobisty spisek i poprawi jakość wypoczynku, otwierając przed tobą nowe możliwości.

Warianty wanny z tarasem

Przede wszystkim kąpiel może różnić się materiałem konstrukcyjnym, to znaczy, że zawsze można preferować saunę z tarasem z bali lub kłody.

Ponadto budynek może mieć inną liczbę pięter. Dla dużych firm bardziej odpowiednie są dwupiętrowe łaźnie z tarasem. Ponadto będą służyć do oszczędzania miejsca w ograniczonej przestrzeni. Taras w tym przypadku może być umieszczony bezpośrednio nad wanną, służąc jako warstwa pomiędzy nim a dachem.

Możliwe jest również zaaranżowanie narożnej wanny z tarasem, gdy piekarnik będzie umieszczony bezpośrednio na tarasie, a rura zostanie wyniesiona przez dach.

Taras może znajdować się po jednej stronie wanny. W takim przypadku musisz zaplanować go w taki sposób, aby jego powierzchnia była wystarczająca do wygodnego odpoczynku w towarzystwie przyjaciół. I możesz zbudować taras w bezpośrednim sąsiedztwie wanny, tak aby między nimi było małe przejście.

Wanna z tarasem1Wanna z tarasem2Wanna z tarasem3
Wanna z tarasem4Wanna z tarasem5Wanna z tarasem 6
Wanna z tarasem7Wanna z tarasem8Wanna z tarasem9