Obecnie kąpiel jest uważana za miejsce na wspaniałe wakacje i obligatoryjną cechę dobrego domu. Coraz częściej dwukondygnacyjny kąpiele , ponieważ znacznie oszczędzają terytorium na stronie, a na drugim piętrze można urządzić pokój wypoczynkowy, który latem będzie pełnił funkcję sypialni.

Co jest bardziej opłacalne?

Bardziej opłacalna jest konstrukcja wanny z mansardowy , a nie dwupiętrową wannę Z poddasza można zbudować wspaniały salon zamiast całego domku.

Zazwyczaj łaźnię z poddaszem buduje się z baru lub z kombinacji różnych materiałów: na przykład pierwsze piętro wykonane jest z bali, drugie - drewniane. Nieźle wyglądające i szkieletowe łaźnie z poddaszem, szczególnie osłonięte bocznicą. Cegła i przypominają arcydzieło architektury.

Wanny z tarasami - co i jak?

Coraz popularniejsze projekty to dwupiętrowe wanny z tarasami. Szczególnie modne jest teraz budowanie wanny z odkrytym tarasem. Taras to otwarta przestrzeń przed wejściem, gdzie można zainstalować grill, stół z krzesłami, leżakami, a nawet basenem. Tutaj możesz zorganizować strefę opalania. To zależy od wielkości tarasu i życzeń właścicieli. Wygodny jest rozmiar około 8 metrów kwadratowych, jednak jeśli masz zamiar przyjąć dużą liczbę gości, lepiej natychmiast zwiększyć obszar. Planując wannę z tarasem należy pamiętać, że budynek wanny powinien osłonić taras przed wiatrem, w przeciwnym razie trzeba będzie go oszklone.

Kąpiel z oszklonym tarasem ma dobry wygląd, jest bardzo przytulna i będzie wspaniałym miejscem do wspólnego picia herbaty. W razie potrzeby można przekształcić daczy w rodzaj centrum rozrywki, instalując na strychu bilard.

Dobrze zaprojektowany projekt wanny pomoże Ci zbudować niezawodny, wygodny i nowoczesny budynek w Twojej daczy, przy minimalnych nakładach finansowych.

Wanna z poddaszem i tarasem1Wanna z poddaszem i tarasem2Wanna z poddaszem i tarasem3
Wanna z poddaszem i tarasem4Wanna z poddaszem i tarasem5Wanna z poddaszem i tarasem6
Wanna z poddaszem i tarasem7Wanna z poddaszem i tarasem8Wanna z poddaszem i tarasem9