Jeśli mówimy o zwierzętach domowych, w szczególności o kotu, to jedzenie jest najważniejszym aspektem jego treści. Musi być zrównoważony i użyteczny. Jeśli chcesz, aby twoje zwierzę / zwierzak dosłownie oddychał zdrowiu, nie możesz oszczędzać na jedzeniu.

Purina Pro Plan dla kotów

Konserwy Purina Pro Plan dla kotów można bezpiecznie przypisać do super premium żywności. W żadnym wypadku nie można go pomylić z innymi kanałami z ogólnej linii marki purina. To wszystko dlatego, że producent oferuje szeroką gamę pasz dla każdego smaku i kieszeni, od niskiej jakości paszy, która zawiera dużo chemii do bardzo wysokiej jakości naturalnego produktu.

Bardzo często, konserwy Purina Pro Plan jest przepisywany przez weterynarzy w celu leczenia kotów. Pokarm zawiera enzymy i probiotyki, które są bardzo przydatne dla organizmu zwierzęcia. Wśród recenzji można znaleźć wiele historii o tym, jak puszki Purina Pro Plan dosłownie stały się prawie cudownym lekiem, który pomógł uratować życie kota podczas poważnej choroby.

Innym bardzo ważnym aspektem karmy dla kotów Purina Pro Plan jest to, że żywność ta jest całkowicie zbilansowana i nie wymaga żadnych innych dodatków ani mieszania z innymi produktami.

Purina Pro Plan dla sterylizowanych kotów

Sucha karma Purina Pro Plan jest doskonała dla sterylizowanych kotów i kotów, które zostały wykastrowane. Dzięki unikalnemu składowi Optirenal wspomaga zdrowie nerek i układu moczowego zwierząt domowych. Ponadto, dzięki temu, że peletki mają unikalną powłokę, Twój kot jest niezawodnie chroniony przed wystąpieniem kamienia nazębnego i płytki nazębnej. Nawet plan Purina Pro dla sterylizowanych kotów ma kilka różnych smaków, aby urozmaicić dietę zwierzęcia.