Spacer dla zwierzątka jest jednym z głównych składników życia. Ponieważ taka procedura będzie musiała być wykonana, co najmniej dwa razy dziennie, właściciele powinni zadbać o to, aby zapewniał mniejszy dyskomfort. Jednym z decydujących czynników jest wybór smyczy. Przez długi czas w aktywnym użyciu wprowadzono prowadzi działa na zasadzie ruletki. Mechanizm sprężynowy wewnątrz jest ściskany, gdy lina jest ciągnięta, i po zwolnieniu powraca do swojej normalnej pozycji. Leash Roulette ma specjalny karabińczyk, który przylega do obroży, jest przeznaczony do chodzenia zarówno dużych, jak i małe psy .

Jak nie pomylić z wyborem ruletki?

Ważne jest, aby prawidłowo wybrać smycz do ruletki, ponieważ oczywiste jest, że wybierając ten dodatek do chodzenia dużych ras psów, potrzebne jest jedno podejście, a dla małych psów rasowych potrzebne jest inne podejście. Nic skomplikowanego takiego pytania nie zapewnia. Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że to akcesorium powinno być wygodnie obsługiwane, to znaczy, łatwo "spada" w ręce właściciela, a także jest dość łatwe w obsłudze. W tym miejscu należy zauważyć, że istnieje korzystna różnica w opcjach projektowania, na przykład, że kabel lub taśma jest lepsza. Uważa się, że taśma miernicza dla dużych psów, ważąca ponad 30 kg, powinna być taśmą, dla psów małych ras, poniżej 30 kg, kabel jest idealny, to znaczy, że smycz jest wybierana na podstawie wagi zwierzęcia.

Ponadto pamiętaj, że jeśli Twój mały pies charakteryzuje się żywym trybem życia, wybierając smycz do ruletki, musisz dodać kolejne 5-10 kg do wagi psa shaggy, aby zachować wierność. Zwróć też uwagę na fakt, że masywne ciało ruletki na smyczy może być traumatycznym obiektem dla małego psa rasy.

Jeśli takie akcesorium będzie wygodne dla Ciebie i Twojego zwierzaka, wspólne chodzenie zawsze będzie dla Ciebie przyjemnym wydarzeniem.