Dzisiaj dla fanów kiedyś jedna z najpopularniejszych pary aktorów Hollywood Roberta Pattinsona i Kristen Stewart w prasie została opublikowana dość niezwykłe wieści. Młodzi ludzie widzieli w jednym z miejsc, w których pije się piwo w Los Angeles, kiedy chodzili się bawić i pić.

Кристен Стюарт и Роберт Паттинсон

Kristen Stewart i Robert Pattinson

Robert i Kristen zachowywali się jak przyjaciele

O tym, że Pattinson i Stewart utrzymują przyjazne stosunki, stało się znane z tego powodu, że jeden z użytkowników sieci społecznościowych podzielił się dość nietypową informacją. Młody człowiek twierdził, że w niedzielę widział słynne gwiazdy filmowe w jednym z barów w centrum Los Angeles. Oto kilka słów na temat tego użytkownika napisał użytkownik Internetu:

"Kilka dni temu odpoczywałam, ciesząc się muzyką i alkoholem, a potem zauważyłam, że obok mnie siedzą Kristen Stewart i Robert Pattinson. Szczerze mówiąc, zaniemówiłem. Nadal nie mogę uwierzyć, że widzę ich żywych. Wiedziałem, że nie byli razem przez długi czas, ale fakt, że utrzymywali przyjazne stosunki - widziałem po raz pierwszy. Usiedli naprzeciwko siebie, biorąc koktajl i rozmawiali o czymś bardzo słodkim. Wyglądali jak bardzo starzy przyjaciele, którzy dobrze się bawią. "
Кристен Стюарт и Роберт Паттинсон вместе отдыхали в баре

Niemal natychmiast po tym pojawił się kolejny komentarz w sieci, który napisał inny facet:

"Kiedy zobaczyłem, że Pattinson i Stewart otworzyli drzwi i weszli do pokoju, natychmiast przypomniałem sobie słynny" Zmierzch ". Odniosłem wrażenie, że Edward i Bella pojawili się przede mną. To było dość dziwne, widzieć je razem, ponieważ po ich kłótni myślałem, że nie komunikują się ze sobą. "
Кристен Стюарт в роли Беллы Свон

Kristen Stewart jako Bella Swan

A oto kolejny komentarz, który dziewczyna napisała:

"Zawsze marzyłem o tym, by zobaczyć Kristen i Roberta razem iw końcu moje marzenie się spełniło. W ten weekend byłem w jednej z pijalni w Los Angeles i przypadkiem zobaczyłem ich siedzących przy stole. To było niesamowite, że nawet zbliżyłem się do nich i wzięłem autograf. Są bardzo eleganckie. Szkoda, że ​​Kristen i Robert nie są teraz razem. "
Роберт Паттинсон в роли Эдварда

Robert Pattinson jako Edward

Czytaj także
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell są widziane razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem

Pattinson i Stewart mieli trudny związek

Kristen i Robert poznali się w 2008 roku, kiedy zaczęli kręcić na taśmie "Zmierzch". Na zdjęciu grali kochanków i ten związek szybko odzwierciedlał ich prawdziwe życie. Wkrótce okazało się, że między Pattinsonem i Stuartem narodził się romans. Ich związek trwał do 2012 roku i został odwołany ze względu na fakt, że Kristen zakręciła romans z reżyserem Rupertem Sanders. Mimo zdrady Robert był w stanie wybaczyć swojemu kochankowi i zaproponował jej ofertę. Jednak z pierścieniem aktorka przez długi czas nie przypominała, bo po kilku miesiącach para całkowicie się rozpadła.

Кристен Стюарт и Роберт Паттинсон были вместе 4 года

Kristen Stewart i Robert Pattinson byli razem przez 4 lata

Przypomnijmy, teraz Robert jest całkowicie wolny, ponieważ niedawno zerwał stosunki z Talią Barnett. Jeśli chodzi o Stewarta, to romansowała z dziewczyną - modelką Stella Maxwell.

Талиия Барнетт и Роберт Паттинсон

Talia Barnett i Robert Pattinson

Кристен Стюарт и Стелла Максвелл

Kristen Stewart i Stella Maxwell