W niedawnym wywiadzie, wybitny brytyjski piosenkarz Robbie Williams mówił otwarcie o swoich tatuażach, swoim stosunku do sławy i składzie Partia jak rosyjski.

Певец гордится своими татуировками

Rozmowa z dziennikarzami zaczęła się od niewinnego pytania o tatuaże, a ich dużo ma od byłego wokalisty Take That. Aktor pokazał nowy tatuaż, który ozdobił jego muskularne przedramię i przyznał, że jego żona, aktorka Aida Field, nie mogła znieść tatuaży. Na ciele żony piosenkarza nie ma ani jednego tatuażu, a za ostatnie "dzieło sztuki" silnie skarcił męża:

"Walczyliśmy przez co najmniej cztery godziny! Jeśli mówimy o poprzednich tatuażach, każdy z nich ma swoje własne tło. Mam nazwę kolektywu, w którym mówiłem, symbol mojego miasta, imię mojej córki ...

Zapytany o swoją żonę, Pan Williams odpowiedział, że jest bardziej partnerem niż muzą:

"Jest bardzo ambitną kobietą. Mamy wspólne wartości i podobny pogląd na życie. Uwielbiamy glamour, imprezy, zabawę. "
Кадр из клипа

Według słynnego piosenkarza, którego Elton John sam nazwał tylko "Frank Sinatra XXI wieku", jego postrzeganie miłości zmieniło się na przestrzeni lat:

"Kiedy masz 20 lat, propaganda i opinia publiczna próbują narzucić ci pewne tendencje. Ty, młodzi, jesteście pod wpływem filmów, piosenek. To sprawia, że ​​czujemy się bardzo nieszczęśliwi. Teraz wiem, czym jest prawdziwa miłość, a moje dzieci mi w tym pomagają. Kiedy na nich patrzę, zdaję sobie sprawę: jeśli jeden z nas popełni błąd, ja lub oni, nadal będziemy się kochać! Tak, miłość jest szczególną więzią, jest we krwi. "
Party Like a Russian - to tylko żart!

Dziennikarze pytali, czy Robbie Williams ma przyjaciół w Rosji. I faktycznie pchnęli go, by stworzyć kompozycję Party Like a Russian.

Aktor przyznał, że wśród jego przyjaciół nie ma Rosjan i ogólnie jest fobią społeczną:

"Mam pewne środowisko, z którym kontaktuję się w pracy, są miłymi i miłymi ludźmi. Nadal są tacy, których kocham, ale z przyjaciółmi - to się nie udało. Lubię spędzać wolny czas z moimi dziećmi i moją żoną. I ta piosenka wyszła spontanicznie. Pewnego dnia obudziłem się, poszedłem do studia i pomyślałem: "Muszę napisać piosenkę o Rosji!". Pamiętam, że tego dnia spędziliśmy dużo czasu - dobrze się bawiliśmy. Podoba mi się to, co się stało. Ale w pewnym momencie poczułem się nieswojo - co, jeśli Rosjanie nie lubią tego, co zrobiłem? Ludzie mają inne poczucie humoru. Nie kpiłem z Rosjan, nie musieliśmy ani gniewu, ani obrażać ludności wielkiego kraju. Zrobiliśmy świetną piosenkę. "

Zapytany, czy Robbie Williams wspiera związek ze swoimi przyjaciółmi z dzieciństwa, odpowiedział:

"Dla mnie bardzo wcześnie stała się popularność. Wiesz, można to porównać do tego, że ktoś poleciał w kosmos, wrócił i powiedział swoim znajomym po powrocie na Ziemię. Nikt nie rozumie, jak zbudować związek z astronautą. Uwierzcie mi, że dla innych jestem dziwnie dziwnym typem i są dla mnie. Nie mamy wspólnych tematów. Wziąłem na poważnie wszystko, co wiązało się z przyjaźnią w młodości, ale to uczucie minęło. Zasmucałem się z tego powodu, ale nie ma nic do zrobienia. Odtąd nie mam już przyjaciół. "
Робби Уильям бывший солист популярного бойз-бенда

Pod koniec rozmowy artysta dokonał nieoczekiwanego spowiedzi. Powiedział, że spłonął w 1992 roku, porównując swój stan z tym, jakby siedział w piecu, ale nikt nie palił go przez sto lat, a to daje ciepło tylko dzięki żywicy i wydechowi:

"Kontynuuję naukę i wydaje mi się, że wciąż mam potencjał. Moje życie jest wiele warte i doceniam to. Lubię wszystko, co mam - samochody, mój gigantyczny dom, moją rodzinę. Tak, po pojawieniu się dzieci, musiałem zacząć znowu pracować, a to z moim stanem zdrowia! Ale nie narzekam, czuję, że znalazłem drugi wiatr. "
Czytaj także
  • Robbie Williams pogratulował fanom Bożego Narodzenia nagiego zdjęcia
  • Robbie Williams wygłosił szczery wywiad na temat zdrowia, swojej żony i podziękował Cameronowi Diazowi za szczęście rodzinne
  • Robbie Williams po raz pierwszy wyraził powód odwołania koncertów w Rosji
Робби Уильямс признался что социофоб

Artysta ma nadzieję, że będzie on w stanie odpowiedzieć na to pytanie za 10, a nawet 15 lat.