Ci, którzy są całkowicie zdesperowani, aby schudnąć w zwykły sposób, mają skłonność do sięgania po magię, która pomaga osiągnąć to, czego chcą. Można śmiało powiedzieć, że ingerencja w cienkie struktury nie zawsze jest bezpieczna, a jeśli nigdy nie praktykowałeś magii i nie masz predyspozycji i dziedziczności, możliwe, że nie będzie żadnego efektu, lub, co gorsza, może być odwrotnie. Najlepiej jest zwrócić się do specjalisty, który sprawuje dla ciebie obrzęd odchudzający.

W jaki sposób konspiracje i rytuały na rzecz odchudzania?

Uważa się, że potężne rytuały i rytuały dla utraty wagi może spowodować, że ciało straci na wadze, nie wymagając diety ani sportu ze strony osoby. Oznacza to jednak, że energia, którą otrzymasz z jedzenia, zostanie szybko skonsumowana bez twojego pragnienia i niezrozumiałych celów - ponieważ to tylko dlatego, że energia dostarczana jest mniej niż zużywana, możesz rozpocząć proces dzielenia tłuszczu. A jeśli zjesz to samo, co zwykle, oznacza to, że twoja energia wycieknie gdzieś i nikt nie obiecuje, że będzie bezpieczny.

Trzykrotnie pomyślcie o tym, czy kontynuować lenistwo i korzystać z rytuału, kiedy można po prostu ograniczyć dietę.

Silny rytuał na odchudzanie

Ten rytuał można wykonać tylko ochrzczony. Pamiętaj jednak, że wykonując takie działanie, używasz boskiego energicznego najemnika, a zatem grzesznego.

Każdej nocy, począwszy od dnia narodzin nowiu, czytaj: "Ojcze nasz". Zakończ ją tuż przed dniem, w którym narodził się pełnia. Under modlitwa polega na przesuwaniu obszarów problemowych. Pomiędzy modlitwami, patrząc na księżyc, powtórz: "To, na co patrzę, wzrośnie. Kiedy będę się głaskać, będzie to więcej niż wystarczające . "

Najważniejsze to nie mylić z cyklami księżycowymi, w przeciwnym razie efekt może być nieprzewidywalny.