Każdego dnia napotykamy na problemy, które sami tworzymy. Ale jednostki dochodzą do wniosku, że konieczne jest, aby nie szukać sposobów wyjścia z obecnej sytuacji, ale aby wyeliminować samą przyczynę. I nawet w tym przypadku nie wszyscy zdecydują się podjąć konkretne kroki. Taka jest ludzka psychologia, ponieważ podświadomy umysł dokładnie chroni nas przed wszelkimi zmianami. Po prostu się ich boimy! Czy można zmienić swoje życie bez robienia czegokolwiek? Zacznijmy od małych rzeczy. Ile razy miałeś zamiar schudnąć "przed latem"? Jaka jest próba rzucenia palenia? Poniedziałek, który rok będzie taki sam, gdy po raz pierwszy wykonasz poranny jogging? I, niestety, na tym "pragnieniu" wszystko zwykle się kończy. A wszystko dlatego, że pożądanie nie jest wspierane przez działania.

Cel jest osiągalny!

Właśnie tak! Twoje każde pragnienie natychmiast zmieni się w cel, jeśli zaczniesz działać. A jeśli nie działasz przypadkowo, ale zgodnie z naukowo opartą, skuteczną metodą opisaną w książce "Pompuj siebie!", To cel zamieni się w osiągalny cel. Wymagane jest ścisłe przestrzeganie instrukcji podanych w książce. Po opanowaniu podstawowych zasad sukcesu w każdym przedsięwzięciu zdajesz sobie sprawę, że wyrażenie "jeśli chcesz zmienić świat - zacznij od siebie" nie jest piękną frazą. Każdy może przezwyciężyć lenistwo, pozbyć się złych nawyków i zdobyć przydatne umiejętności, które poprawią jakość życia. A to nie są puste obietnice!

Autorzy książki bardzo kompetentnie podchodzili do prezentacji swojego systemu. Bez szarpnięć! Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby system osiągnął wyniki, jest zmotywowanie czytelnika. W pierwszej części książki autorzy obalają popularne mity, które w 99% przypadków są skazane na niepowodzenie. I robią to w tak przystępnej formie, że wszelkie wątpliwości znikają, a motywacja rozpala cię tak, że każda komórka ciała pragnie zmiany. A te zmiany nie są już przerażające, ale zachęcające! Wiara w sukces jest gwarancją, że wszystko się ułoży.

Druga część książki przedstawia praktyczne aspekty. Autorzy zapewniają, że jest tylko pięć kroków do pozytywnych zmian: Medytacja, Przygotowanie, Wysiłek, Spójność i Konserwacja. Robiąc krok po kroku, opierając się na instrukcjach i poradach, zamienisz dobry nawyk w styl życia. Aby przeanalizować własne intencje i gotowość do zmian, książka proponuje testy.

Niewielu z nas może pochwalić się zdolnością do wyznaczania jasnych celów. Książka nauczy cię tego również, co pozwoli ci uniknąć niepowodzenia. Nawet jeśli pierwsze próby okażą się porażką (i trudno jest tego uniknąć), nauczysz się zarządzać zakłóceniami, minimalizować je, a następnie całkowicie ich unikać.

Niewątpliwą zaletą tej techniki jest ograniczenie czasowe. Tutaj nie znajdziesz mglistych fraz, które "pewnego dnia", "po pewnym czasie" i tak dalej. wynik zostanie uzyskany. Wszystko jest bardzo jasne - tylko 90 dni, a cel został osiągnięty! Dowodem tego są referencje dziesiątków tysięcy szczęśliwców, którzy ryzykowali i zmieniali swoje życie na lepsze, korzystając z systemu dr. Johna Norcrossa, który poświęcił trzydzieści lat badań nad ludzkimi nawykami.

Grupa docelowa

Książka "Pimp yourself!" Przeznaczona jest dla tych, którzy są zmęczeni doświadczeniem wątpliwych modnych technik psychologicznych, które, jeśli dają wynik, są krótkotrwałe. Przyda się to osobom, które straciły wiarę we własne możliwości. Każdy znajdzie w nim dokładnie to, czego szuka, ponieważ idealna osoba jest fantastyczna, ale impulsy do doskonałości uszlachetniają.