Zacznę chyba od najważniejszej rzeczy. Książka "Śnienie nie jest szkodliwa" przyszła mi bardzo dobrze, w tym czasie, kiedy trzeba dokonać wyboru: iść dalej, podeptać i znaną ścieżkę dawno temu, albo zacząć od nowa, i spróbować tego, o czym zawsze marzyłem, ale nie odważyłem się zrobić. To właśnie ta książka pozwoliła zapomnieć o uprzedzeniach i zyskać pewność siebie, aby odważnie zacząć żyć tak, jak tego chcesz, bez względu na to, jak zareagują twoi krewni i krewni. W końcu rodzice często nie chcą od nas dokładnie tego, czego sami chcemy. Od dzieciństwa mówi się nam, że nasze marzenia są czymś niepoważnym, i musimy robić "właściwe", "poważne" rzeczy do zrobienia, w ich opinii. Ale z łatwością możesz przeżyć życie kogoś innego.

Książka "Marzenie nie jest szkodliwe", autorka Barbara Scher, patrzy na wszystkie te kwestie z drugiej strony. Autor uważa, że ​​to, czego chcemy, to dokładnie to, czego potrzebujemy i nic więcej. Wydawałoby się - gdzie jeszcze łatwiej, bo wszystko jest logiczne. Ale jestem pewien, że nie każdy z nas to robi. W końcu nie każdy z nas budzi się każdego ranka, ciesząc się w nowy dzień, a nie każdy lubi to, co robi każdego dnia. Czas więc coś zmienić, nie bać się czegoś nowego, ale starać się spełnić swoje cenne marzenie.

Na stronach tej książki autor szczegółowo opisuje, jak nauczyć się nie być nieśmiałym w swoich snach, ale ją szanować. W końcu cenne marzenie odzwierciedla naszą istotę, składa się z informacji o tym, kim naprawdę jesteśmy i kim możemy się stać w przyszłości.

Ta książka pomogła mi zrozumieć, jak spełnić swoje marzenia, jak osiągnąć moje cele, a wraz z nią w końcu zidentyfikowałem swoje mocne strony. Jestem pewien, że ta książka pomoże wielu ludziom odnaleźć ich ukryte talenty i pomoże w realnych zmianach w ich życiu na lepsze! Polecam lekturę wszystkim, bez względu na wiek, płeć i religię!

Andrey, menedżer treści