Tropikalny wyspa Bali - to jest ruina w zieleni świątynie i inne rzadkie atrakcje , które chcę zobaczyć każdego turystę. Ale nie każdy lubi wycieczki krajoznawcze w hałaśliwej firmie z przewodnikiem, więc wiele osób myśli o wynajęciu auta na Bali. Pomysł ten jest bardzo rozsądny, ponieważ swoboda przemieszczania się otwiera szerokie horyzonty dla ciekawskiego turysty.

Gdzie wynająć samochód?

Na wyspie Bali znajdują się 4 duże miasta, aw każdym z nich można wynająć samochód. Firmy zajmujące się wynajmem samochodów mają bardzo egzotyczną koncepcję prawidłowej realizacji dokumentów, w szczególności dotyczących ubezpieczenia. W większości przypadków zarejestruj się i odmów przeniesienia odpowiedzialności finansowej za możliwe działanie siły wyższej.

Główną rzeczą wymaganą przy rejestracji samochodów do wynajęcia są prawa międzynarodowe. Jeśli ich nie ma, nie stanowi to problemu. Dokument można wydać natychmiast na miejscu za jedyne 20 USD.

Koszt wynajmu samochodu na Bali

Wynajem samochodu na wyspie jest prosty, to tylko park oferowany do wynajęcia samochodu pozostawia wiele do życzenia. Wszystkie samochody są dość stare, oprócz chińskiego pochodzenia. Oprócz nich można korzystać ze skuterów, motorowerów lub skuterów. Dzienny koszt wynajmu samochodu na Bali jest następujący:

  • samochód z kierowcą - 30-40 USD;
  • samochód bez kierowcy - 20-30 USD;
  • skuter / skuter - 3-7 USD.
Мототранспорт на Бали Zasady na drogach Bali

Główną zasadą drogi na wyspie jest to, że jest lewostronna. W przeciwnym razie dzieje się tutaj prawdziwy chaos. To niesamowite, ale wypadki zdarzają się bardzo rzadko. Na wyspie znajdują się służby patrolowe, które mogą nawet przestać, ale nie za naruszenie zasad (co z zasady wydaje się absurdalne), ale w celu sprawdzenia najmu samochodu. Ubezpieczenia w większości przypadków przedstawiciele prawa nie są zainteresowani. Ale jeśli już patrol zwrócił na ciebie uwagę, powinieneś przygotować co najmniej 3 USD, ponieważ w tym celu zatrzymują się w domniemanym naruszeniu. W razie wypadku kierowca zostanie ukarany grzywną za większą kwotę.

Движение на дорогах Бали