Wszyscy wiedzą, że zdanie "W zdrowym ciele jest zdrowym duchem", ale niewielu ludzi wie, że cały i nienaruszony wewnętrzny świat człowieka jest zbiorem energii życiowej. Ale kiedy twoje ciało i dusza nie są zdrowe, Wszechświat nie może bezwarunkowo zacząć spełniać pragnień, wtedy system uzdrawiania ciała, nazywany reiki lub reiki, jest skuteczny.

Ważne jest, aby pamiętać, że Reiki może uzdrowić duszę, przeznaczenie i ciało osoby poprzez nałożenie rąk i poprzez użycie świętych symboli. Uważa się jednak, że tylko osoby, które otrzymały inicjację od swego guru, mogą używać reiki jako systemu.

Energia Reiki

Przed przystąpieniem do opisu symboli - spełnieniem życzenia, nie byłoby zbyteczne zwracanie uwagi, że jego energia jest tym darem, darem życia, który pozostaje z wybrańcami na zawsze. Nawet jeśli interesujesz się tą magią tylko przez kilka chwil lub poświęcisz jej całe swoje życie, będzie ona towarzyszyć ci wraz z takimi naturalnymi zjawiskami, jak zdolność odczuwania i oddychania. Jej energia to zarówno uzdrowienie, wellness, jak i harmonizacja całego życia duchowego. Dlatego też, angażując się w edukację reiki, zdajecie sobie sprawę, jak łatwo możecie rozwiązywać problemy, zarówno życiowe, jak i karmiczne, uczyć się spełniać pragnienia i być w stanie znaleźć wyjście z sytuacji kryzysowych.

Znaki Reiki

Patrząc na każdą postać, upewnij się, że wywołuje ona odpowiednie skojarzenie. Medytuj nad obrazem, uważnie przyglądając się, próbując wyczuć znak.

Dlatego wymieniamy najczęściej spotykany reiki, dzięki któremu ludzie nie tylko spełniają swoje pragnienia, ale także angażują się w leczenie.

 1. Cho Ku Ray. Symbol klucza mocy, ogień przestrzeni. Dzięki niemu będziesz mógł otworzyć wewnętrzne wejścia, wpuszczając kosmiczną energię do swojej duszy. Znak pomaga przeniknąć ten przepływ energii, spełniając jednocześnie wszystko, czego pragniesz.
 2. cho ku ry
 3. To Hee Ki. Znak harmonii, absolutności i niewątpliwie opanowania. Od dawna kojarzy się z emocjami. Jeśli jesteś energicznie słaby, zmęczony i wyczerpany codziennością, symbol pomoże Ci przekształcić się w osobę z dużym zapasem energii i zrównoważoną psychiką. To wyeliminuje wszystkie twoje problemy emocjonalne.
 4. to cześć ki
 5. Hon Sha Zae Sho Nen. Buduj mosty energii, łącząc przeszłość, teraźniejszość i przyszłość jednostki. Potrafi zamienić swoją ścieżkę w ciągły przepływ energii.
 6. miau sha ze sho nen
 7. Chała Symbol wiary, miłości, harmonii i piękna. Łagodzi stres, obrażenia.
 8. chała
 9. Rama. Znak siły i szczęścia, mające na celu zwiększenie dochodów, wycofanie poczucie winy .
 10. rama
 11. Java Symbol jest związany z półkulami mózgu. Eliminuje złudzenie, które rozprasza ludzką świadomość.
 12. Java
 13. Skrzydła Anioła Używając tego znaku, będziesz w stanie zrealizować wewnętrzny potencjał, osiągnięty po poczęciu.
 14. skrzydła anioła
 15. Szanty. Dzięki temu znakowi osiągniesz najlepsze rezultaty w swoim poczęciu.
 16. szanta
 17. Zen kai jo. Dzięki temu znakowi możesz poprosić Boga, aby życiowe sytuacje odniosły sukces.
 18. zen kai jo
 19. Senz Tan. Symbol zapewni sukces w karierze.
 20. senz tan
 21. Tze Ne Dong. Jeśli chcesz rozwinąć swoje zdolności twórcze i zwiększyć swój intelekt, medytuj nad tym konkretnym symbolem.
 22. tze no dong

Pamiętaj, że aby spełnić Twoje życzenia, weź trzy liście. Na pierwszej stronie narysuj symbol Hon-Sha-Se-Sho-Nen , nie zapomnij napisać jego imienia. Na drugim arkuszu narysuj Say-He-Ki . Trzeci to Cho-Ku-Ray . Zapisz swoje życzenia. Na przedostatnim - Sey-He-Ki . Przed nią jest Cho-Ku-Rei . Na ostatniej stronie notebooka ponownie narysuj Hon-Sha-The-Sho-Nen . Psychicznie narysuj wszystkie narysowane postacie na notatniku przez 5-7 minut, kończąc praktykę medytacją.