Dziewczyna o rudych włosach i zielonych oczach to jeden z najbardziej efektownych i efektownych rodzajów wyglądu. Ale przy wyborze makijażu do ognistych piękna, zdecydowanie powinieneś przestrzegać pewnych zasad, aby kosmetyki wyglądały harmonijnie na nich.

Makijaż dla zielonych oczu i rudych włosów

Połączenie "czerwonych włosów i zielonych oczu", z reguły, jest uzupełnione skórą o lekkim odcieniu. Z takimi cechami wyglądu makijażu należy dobierać bardzo ostrożnie i stosować się do następujących zaleceń:

 1. Kobiety o jasnej karnacji nie mogą z nich korzystać krem podkładowy . Można go z powodzeniem zastąpić ramą tonalną, która będzie wyglądała łatwiej i naturalniej. Jeśli odcień skóry jest równy, możesz zrobić lekką warstwę proszku.
 2. Z reguły rude mają jasne rzęsy, więc dla nich konieczne jest używanie tuszu do rzęs. Ale jednocześnie lepiej wykluczyć czarny odcień i powinieneś powstrzymać się od wyboru ciemnobrązowych tusz.
 3. Brązowe odcienie są również wyświetlane po wybraniu ołówka do brwi. Jeśli jest czarny, stworzy ostry kontrast z jasną skórą.
 4. Rumieniec powinien być stosowany do najbardziej naturalnych odcieni: koralowego lub morelowego.
 5. Najlepsza wersja szminki zostanie wykonana w pastelowych naturalnych odcieniach. Czerwone włosy i zielone oczy będą wyglądać imponująco z jaskrawoczerwoną szminką, ale jednocześnie makijaż oczu powinien być wykonany co najmniej.

Makijaż pod rudymi włosami i zielonymi oczami obejmuje wybór odcieni tych kolorów:

 • klasyczna zieleń;
 • ciepłe kolory: miedź, złoto, brąz;
 • liliowy;
 • turkusowy;
 • śliwka;
 • szary.
czerwone włosy zielone oczy 1czerwone włosy zielone oczy 2czerwone włosy zielone oczy 3
czerwone włosy zielone oczy 4czerwone włosy zielone oczy 5czerwone włosy zielone oczy 6
czerwone włosy zielone oczy 7czerwone włosy zielone oczy 8czerwone włosy zielone oczy 9