Klasyczny suchy rumieniec został zastąpiony kremowym i żelowatym rumieńcem, a kombinacja różnych odcieni zastąpiła pojedynczy kolor. Dry tłoczone rouge pozostało niezmienną klasyką tego gatunku w jednym kolorze. Rumieniec w postaci kulki to przekształcony klasyk, zdolność do tworzenia efektu naturalnego rumienia dzięki kombinacji kulek o różnych kolorach. Powstały rumieniec będzie wyglądał naturalnie, ponieważ połączenie różnych odcieni pozwala wyróżnić kolor w rumieniu, który ma największe podobieństwo do naturalnego koloru skóry kobiety.

Oczywiście, dzisiaj istnieje "klasyczny" suchy rumieniec łączący różne kolory w jednym pudełku, ale z powodu kształtu takiego rumienia, duża ilość nadmiernego pigmentu często pozostaje na szczotce. W rezultacie rumieniec okazuje się zbyt nasycony, a zużycie rumieńca prawie się podwaja. Różowe kulki nigdy nie stworzą efektu jasnego, nienaturalnego miejsca na skórze, ponieważ ze względu na swój kształt nie będą gromadzić nadmiaru na szczotce. W rezultacie rumieniec jest zużywany o wiele wolniej i trwa długo, nawet przy codziennym powtarzanym użyciu.

Jak wybrać róż w kulkach?

Odcienie róż w kulkach są zwykle łączone w dwa kolory, na przykład różowy i beżowy. Ale są też bogatsze kombinacje. Niezależnie od różnorodności kolorów kulki w kolorze różowym nie różnią się, zawsze dominuje główny kolor - kulki jego koloru są zawsze większe. Na tym dominującym kolorze należy zwracać uwagę przy wybieraniu rumienia: powinien on pasować do naturalnego rumienia. Oczywiście powinieneś również zwrócić uwagę na kolor skóry i ogólny zasięg rumienia. Dziewczęta ze skórą białej porcelany nie powinny wybierać koloru z dominującymi kulkami w kolorze ciemnego brązu i czerwonej cegły. Podobnie blady róż i blady kremowy rumieniec nie pasuje do ciemnoskórych piękności.

Jak nakładać różowe kule?

Zazwyczaj wystarczy trzymać pędzel na powierzchni różowych kuleczek i trzymać go na lekko sproszkowanej skórce. Różowe kulki są okazją do stworzenia pożądanego odcienia, nieco bardziej intensywnie zamiatając kulki żądanego koloru za pomocą pędzla Niektóre dziewczyny wolą zgniatać kulki o określonym kolorze i nakładać je jako sypki proszek, ale nadal powstają kule do zmiękczenia w celu uzyskania optymalnej kombinacji kolorów, a ich użycie zmniejsza nie ma wszystkich powyższych zalet takiego rumieńca.