Rumieniec używaj prawie wszystkich kobiet, ponieważ dają naturalny makijaż i są w stanie skorygować rysy twarzy. Bardzo ważne jest nie tylko prawidłowe stosowanie różu, ale także dobranie odpowiedniego pędzla. Niektóre kobiety nie rozumieją, dlaczego wybierają pędzel, jeśli są w komplecie z samą szminką. I robią to, ponieważ w prawie wszystkich przypadkach szczotki te nie są bardzo dobrej jakości i bardzo trudno jest zrobić z nimi atrakcyjny makijaż. Dlatego warto kupić jedno dobre "narzędzie" lub zestaw pędzli i używać go przez długi czas.

Jak wybrać pędzel do rumienia?

Wybierając najlepszy pędzel do rumienia, należy zwrócić uwagę na kilka kryteriów:

  • jakość stosu;
  • siła szczotki;
  • kształt pędzla.

Pile

Pędzle mogą być wykonane z naturalnego lub sztucznego włosia. Dzisiaj, jakość sztucznego materiału nie jest gorsza w jego właściwościach naturalnych, więc pochodzenie drzemki często nie odgrywa żadnej roli. Najważniejsze, że powinien być miękki i nie blaknąć, a gdy jest używany, dyskomfort nie powinien być odczuwany. Dlatego przy wyborze pędzla należy go potrząsnąć, aby sprawdzić drugie kryterium. Możesz sprawdzić stos na ramieniu, lepiej na nadgarstku. Jeśli wydaje Ci się, że produkt jest w pełni zgodny z życzeniami, kup go. Ale wiedz, że nie zawsze pierwszy raz możesz kupić coś, co ci odpowiada.

Siła

Następnie omawiamy siłę pędzla. Noga powinna być gęsta, to znaczy nie zginać, a mocowanie pala - ściśle je trzymać. To zagwarantuje ci długotrwałe narzędzie.

jak wybrać pędzel do rumienia

Formularz

Trzecie kryterium - kształt pędzla, odpowiada również na pytanie, który pędzel zastosuj rumieniec . W zależności od tego, jak nakładasz rumieniec, musisz wybrać pędzel:

  1. Jeśli zmiksujesz je na dużej powierzchni twarzy, lepiej wybrać okrągły pędzel.
  2. Jeśli jesteś zwolenniczką wyraźnych linii, ale czasami pozwalasz sobie na delikatne przyciemnianie kosmetyków, lepiej jest wybrać ukośną szczotkę do rumienia.
  3. Najbardziej uniwersalną opcją jest pędzel w formie łopatki. Ta forma pozwala nie tylko na stosowanie wyraźnych linii, ale także na przyciemnianie ich w takim stopniu, jakiego potrzebujesz.