Każda kobieta chce zawsze wyglądać świeżo i wypocząć, jakby właśnie wróciła z wakacji. Ale intensywny rytm życia, brak witamin i niespokojny sen nieuchronnie wpływają na wygląd, szczególnie na skórę twarzy. Ukryj makijaż pomaga ukryć zmęczenie i przywrócić promienny wygląd.W tym artykule będziemy mówić rouge .

Jak wybrać rumieniec na twarz?

Istnieje kilka rodzajów funduszy:

  1. Suchy rumieniec (kruchy, zwarty lub w postaci kulek ).
  2. Płynny rumieniec, woda i baza żelu.
  3. Kremowy, oleisty rumieniec.

Typy suche są najbardziej popularne, ponieważ taki rumieniec jest stosowany równomiernie, idealnie umieszczony na skórze i pozwala bardzo dokładnie dopasować gęstość aplikacji. Najlepsze suche przetłuszczacze nadają się dla właścicieli tłustych i skłonnych do tłustego połysku skóry, ponieważ lekka struktura proszku absorbuje nadmiar sebum, sprawia, że ​​twarz jest matowa i aksamitna.

Płynny rumieniec odnosi się do najbardziej trwałych środków tego rodzaju, ponieważ nie podlegają one odparowaniu i, co najważniejsze, są odporne na wilgoć. Są przystosowane do każdego rodzaju skóry, nawet jeśli zanikają, ponieważ zachowują swój wygląd przez długi czas i nie toczą się. Należy pamiętać, że płynna szmatka jest nakładana tylko w połączeniu z podłożem lub płynem, na suchym proszku nie można ich użyć.

Kremowy rumieniec zawierający oleje, oczywiście, przeznaczony dla kobiet o suchej skórze, ponieważ mają one działanie odżywcze i nawilżające. Można je łatwo i równomiernie nakładać, łatwo zabarwiać specjalnymi pędzlami lub palcami.

Jak wybrać kolor i odcień rumienia na twarz?

Najważniejsza zasada - kolor różu powinien pasować do odcienia wybranej szminki.

  1. Dla blondynki i jasnej skóry należy wybrać miękkie, chłodne kolory: miękki różowy, morelowy, koralowy. W przypadku makijażu wieczorowego preferowane jest stosowanie fioletowych odcieni różu.
  2. Jak wybrać kolor rumienia 1Jak wybrać kolor rouge 2Jak wybrać kolor rumienia 3
  3. Czarnowłose, rudowłosa i jasnowłosa kobieta o jasnej lub żółtawej skórze idealnie nadaje się do pomarańczowych, złotych brązów, brzoskwiń i rdzawych kolorów.
  4. Jak wybrać kolor rumienia 4Jak wybrać kolor rumienia 5Jak wybrać kolor rumienia 6
  5. Dla brunetek wybór rumieńca, ponieważ jest to niemożliwe - należy zwrócić uwagę na naturalny odcień skóry twarzy i wybrać lekarstwo na ton ciemniejszy. Wszystkie odcienie brązu, czekolady, terakoty, koloru miedzi wyglądają świetnie.
  6. Jak wybrać kolor rumienia 7Jak wybrać kolor rumienia 8Jak wybrać kolor rumienia 9