Początki odbioru sięgają dawnych czasów, gdy kobiety uwiodły Don Juana, Giacomo Casanova. Współczesny pikaper - kto to jest? Badaczka kobiecej natury lub mężczyzna, dla którego seks to tylko rozrywka, a dziewczyny z trofeum w jego fascynującym hobby?

Kto jest artystą pick-up?

W Internecie wizerunek pickupa ma nieatrakcyjne cechy i wywołuje oburzenie w płci pięknej. Kto jest człowiekiem-pick-upem? Jest to osoba używająca pewnych manipulacyjnych technik uwodzenia dziewcząt, aby uprawiać seks i zniknąć z horyzontu, aby podporządkować sobie następujące. Pickup można porównać do obrazu ćmy trzepoczącej z kwiatu na kwiat.

Odbiór w stylu odbioru - co to jest?

Co jest pickupem - w 1992 roku amerykański pisarz Paul Jeffrey w swojej książce "Jak przeciągnąć kobietę swoich marzeń do łóżka" nazwał ten proces brudnym przewodnikiem uwodzenia dla mężczyzn, którzy są zmęczeni byciem dobrymi, ale nie radzą sobie z płcią przeciwną. Odbiór w tłumaczeniu z języka angielskiego. slang pick up - "pick up", "take off" - sztuka szybkiego uwodzenia, która pochodzi z Zachodu. Spotkanie w stylu pickup opiera się na zasadzie "3 wizyt":

 1. Etap wstępny - znajomość. Poszukiwanie dziewczyny w miejscach publicznych: metrze, parkach, klubach. Celem jest uzyskanie numeru telefonu (nie więcej niż 15 minut).
 2. Pierwsza randka - pickup tworzy atmosferę zaufania, wykorzystuje lekkie dotknięcia, przenikliwy wygląd. Cały nacisk kładzie się na rozmowę dziewczyny o sobie, nieustannie kieruje nią w tym kanale. Celem jest sprowokowanie zainteresowania (zajmuje to nie więcej niż godzinę) i spotkanie się odbywa.
 3. Drugie spotkanie to czynne uwodzenie rękami: przytulanie, głaskanie, naciskanie, próbowanie pokazania, że ​​została porwana przez dziewczynę. Czas jest ograniczony do 4-5 godzin. Celem spotkania jest płynne przejście na trzecie spotkanie i logiczne zakończenie jego płci, lub jeśli dziewczyna nie jest gotowa, zaproś ją do trzeciej.
 4. Trzecia data . Celem jest seks. W tym celu podryw "przypadkowo" pamięta, że ​​jest jedno piękne miejsce, które jest jego mieszkaniem lub mieszkaniem przyjaciół.

Co to jest dobry pickup?

Każda technika ma stronę negatywną i pozytywną. Odbiór w nowoczesnej interpretacji został podzielony na prądy: brudne odbiór i celowe uwodzenie. Nie wszyscy mężczyźni wiedzą, jak się zapoznać i swobodnie zachowywać z kobietami. Ktoś ma tę naturalną nieśmiałość, inni mają wiele kompleksów na własny koszt, ale łączy ich pragnienie zapoznania się z dziewczyną przez długi związek. Plusy z pickupa zrealizowane:

 • widzieć u kobiety osobę z jej bogatym światem wewnętrznym;
 • nauka języka ciała w celu rozpoznawania sygnałów, gdy dziewczyna nie jest niechętna do poznania;
 • osobista transformacja;
 • pracować z poczuciem własnej wartości;
 • badanie lęków wynikających ze znajomości
co to jest pick-up truck

Co jest nie tak z pickupem?

Psychologia odbioru opiera się na manipulacyjnych technikach programowania neurolingwistycznego (NLP) założonego przez Richarda Bendlera. Zastosowanie taktyki aktywnie zaangażowanych kanałów postrzegania: kinestetyczny, audialny, wizualny, ofiara pickupa wprowadza się w rodzaj transu, uwodzicielskiego uroku. Dirty Pikaper - kto to jest? Kategoria facetów, dla których duch rywalizacji i doskonałości jest najważniejszy. Techniki, które używają pick-upów:

 1. Sprzeczne zasady etyczne.
 2. Mają na celu zaniżenie samooceny dziewczyny. W takich przypadkach używaj przekomarzania, różnych żartów (nie ubranych w modę, włosy są wgniecione itp.).
 3. Zrób wrażenie uczuć, emocji. Potrafi wymyślić nieistniejące zjawiska: miłość do zwierząt, zamiłowanie do podróży i entuzjastycznie o tym rozmawiać. Dziewczyny reagują na taką emocjonalność, co oznacza, że ​​pick-up praktycznie osiągnął swój cel.

Jak rozpoznać artystę odbierającego?

Wiele kobiet skonfrontowanych z nieuczciwą męską grą zadawało pytanie: jak rozpoznać odbiór w życiu, aby ponownie nie odczuć bolesnego "ponownego użycia". Rozpoznanie tego "macho" może być oparte na:

 1. Podczas komunikowania się był dyskomfort.
 2. Stan niespójny: działania, emocje, mimika, gesty, uczucia przeczą sobie nawzajem. Pokazuje radość - ramiona i kąciki ust są opuszczone, ramiona skrzyżowane przed klatką piersiową.
 3. Dużo uwagi przywiązuje się do wyglądu: nienaganna fryzura, drogie perfumy.
 4. Początek pikapa ma na celu natychmiastowy kontakt telefoniczny z dziewczyną i ukrycie się, a "doświadczenie" da rozmowę nieco czasu.
 5. Rozmowa zaczyna się od niestandardowych zwrotów, które nie wymagają znajomości.
 6. Jak odróżnić odbierającego artystę od autentycznie zainteresowanego: sami pickupy wyznaczają miejsca wizyt, w których nie ma potrzeby płacenia za dziewczynę.

Ostatnio baton z pick-upa został odebrany przez przedstawicieli słabszej płci. Pikaper-kobieta - kto to jest i jaka jest żeńska odmiana inna od męskiej? Dziewczyny używają podobnych metod randkowania, ale ostateczny cel może być inny: rozwód za pieniądze, zbieranie mężczyzn, a nawet małżeństwo. Kobieta może spotkać się z kilkoma mężczyznami naraz i wszyscy będą pewni, że on jest jej jedynym.

Jak komunikować się z artystą pick-up?

Pikaper to osoba zmierzająca do celu, w tym przypadku do uwodzenia i seksu. Dziewczyna to przedmiot, którego nie chce znać, ale bierze nagrodę za wysiłek. Jeśli kobieta zrozumie, że przed swoim uwodzicielem, a następnie w komunikacji z artystą pick-up, możesz skorzystać z technik:

 1. Odwróć uwagę od niego, zadaj wiele pytań na temat jego życia, jego rodziny.
 2. Ignoruj ​​pochlebstwa i pochwały na twój adres: odpowiedz "Tak, wiem, co piękne (inteligentne, wysportowane)".
 3. Kierować się spokojem i wewnętrzną równowagą, gdy tylko pojawia się uczucie dyskomfortu w rozmowie - aby przerwać rozmowę, odnosząc się do zatrudnienia.
kto jest artystą pick-up

Jak zakochać się w podrywaczu?

Człowiek - uwodziciel - jest zwykłą osobą ze swoimi problemami, a on także nie jest odporny na zakochanie się w swojej "ofierze". Relacje z artystą-pick-upem są możliwe i od pewnego czasu będzie związany z dziewczyną, która wywołała jego uczucia, ale ważne jest, aby zrozumieć, że silne relacje w przyszłości nie są warte czekania. Mężczyźni zaangażowani w pick-up i doświadczone zwycięstwo jeden po drugim stają się zależni od tego stylu życia.

Jak uszyć pikap?

Techniki artystów-pick-upów można również wykorzystać przeciwko samym uwodzicielom:

 • wywoływać w nim poczucie niepewności (spodnie zgniecione, fryzury staroświeckie);
 • sam wyznaczy miejsce spotkania: kino, kawiarnia (pickup nie zgadza się, ma swoją własną "darmową" trasę);
 • poproś go, aby porozmawiał o sobie i poprowadził rozmowę o nim (nie podoba mu się to, ponieważ jego kontrola została utracona).

Inne sposoby:

 • ignorowanie: nie odbieraj połączeń, wiadomości e-mail. Możesz odpowiedzieć, ale odłożyć spotkanie na inny dzień tygodnia, a następnie przenieść ponownie. Przez długi czas to nie będzie trwało, piknik opuści samotnie i weźmie inny.
 • Unikanie kontaktu fizycznego, który tak bardzo lubi używać uwodzicieli.

Jak nauczyć lekcji dla artystki pick-up?

Zachowanie się pick-upa wywołuje oburzenie u dziewcząt, które po raz pierwszy zetknęły się z tym zjawiskiem. Fora kobiet intensywnie omawiają kwestie związane z tematem odbioru, a obrażone dziewczyny marzą o rewanżu. Aby nauczyć lekcję pickupera, możesz się w nim zakochać, a następnie rzucić, zniknąć ze swojego życia - tak myślą kobiety. Dla człowieka - bardzo bolesne, ale jest mało prawdopodobne, że to go zmieni.