Wykonując salon, na pewno będziesz musiał użyć jasnych akcesoriów. Faktem jest, że jest to pokój, który odzwierciedla preferencje smakowe właścicieli, długie noce spędza się tutaj w towarzystwie bliskich przyjaciół i krewnych rodziny. Jak stworzyć komfort i podkreślić własną oryginalność? Tutaj uratujesz obraz do salonu. Potrafi naładować pomieszczenie pozytywną energią i podkreśli motyw przewodni projektu.

Co wybrać?

Dziś prezentowane są reprodukcje, ryciny, grafiki, ryciny i inne ciekawe odmiany obrazów. Wystarczy wybrać najbardziej interesujące płótno i umieścić je we właściwym miejscu w pokoju. W przypadku salonu lepiej zwrócić uwagę na następujące style obrazów:

  1. Obrazki do salonu w stylu klasycznym . Klasyki zawsze będą modne, zwłaszcza jeśli chodzi o sztukę. Zwolennicy tradycji przetestowanych przez czas polubią płótno z obrazem krajobrazów (szkice miejskie, dystans morski), portretami lub martwymi naturami. Wybierz neutralne obrazy, które wywołują pozytywne emocje i są miłe dla oka.
  2. Malowanie w salonie 1Malowanie w salonie 2Zdjęcie do salonu 3
  3. Obrazki do salonu w nowoczesnym stylu . Należą do nich płótna z miejskimi krajobrazami, elementami graffiti lub nowymi technikami rysunkowymi. Jeśli chcesz podkreślić swój niezwykły smak, możesz eksperymentować i kupić obraz abstrakcji. Swoboda linii i jasne kolory sprawią, że będzie on ciekawym dodatkiem do Twojej sali.
  4. Zdjęcie do salonu 4Zdjęcie do salonu 5Malowanie w salonie 6
  5. Modułowe obrazy we wnętrzu salonu . Zestawy kilku rysunków, zjednoczonych wspólnym pomysłem i paletą kolorów dzisiaj na wysokości mody. Obrazy te można zawiesić w salonie nad sofą, telewizorem lub drzwiami. Najważniejsze, że rysunek powinien ujawnić motyw wnętrza i stworzyć określony styl.
  6. Zdjęcie do salonu 7Zdjęcie do salonu 8Zdjęcie do salonu 9