Czy jesteś zmęczony zwykłymi zdjęciami dla wszystkich na tle miejskich zabytków, w parkach i na ławkach? Pragniesz czegoś niezwykłego i oryginalnego? Potem szukasz sesji zdjęciowej z arbuzem. Uwierz mi, nie znajdziesz więcej ciekawych, zabawnych i żywych zdjęć.

Pomysły na sesję zdjęciową z abruzem

Jeśli zdecydujesz się zrobić zdjęcie samodzielnie, pokaż swoje emocje przed kamerą. Dziewczyna z arbuzem może wyglądać zabawnie, zabawnie, jasno, a nawet bardzo seksownie. Wszystko zależy od wybranego obrazu i sukienki.

Z arbuzem możesz zrobić kilka zdjęć portretowych. Niech soczysty płatek pokrywa dolną część twarzy - dzięki czemu możesz skupić się na swoich pięknych oczach. A pomalowane wargi i paznokcie jaskrawo czerwone i przedstawiające radość na twojej twarzy, będziesz wyglądać jasno i oryginalnie z dojrzałym arbuzem w dłoniach.

Chcesz czegoś erotycznego? - Zobacz zdjęcia Siennej Miller i Isabel Goulard. Sienna była w stanie zafascynować oczy, a arbuz w tym przypadku służy jako truskawka i śmietanka na zdjęciach erotycznych. I Isabel poszła jeszcze dalej - w kostiumie kąpielowym na jachcie, wszystko w soku z arbuza, wygląda bardzo seksownie.

Zrób kilka zdjęć arbuzem podczas sesji ślubnej. Jeśli twój ślub jest w sierpniu-wrześniu, to rekwizyty do strzelania nie musieć długo szukać. Karmią się nawzajem dojrzałym arbuzem i będą symbolizować słodkie życie razem.

I, oczywiście, arbuz to świetny pomysł na sesję fotograficzną w ciąży. Możesz umieścić cały arbuz obok brzucha lub zrobić zdjęcie z mężem, który karmi cię arbuzem. Innym pomysłem jest wycięcie czystego serca z miąższu arbuza i przymocowanie go do żołądka. Fotograf w tym przypadku może uchwycić tylko twój brzuszek - okaże się delikatnie i oryginalnie.

sesja zdjęciowa z arbuzem 1sesja zdjęciowa z arbuzem 2sesja zdjęciowa z arbuzem 3
sesja zdjęciowa z arbuzem 4sesja zdjęciowa z arbuzem 5sesja zdjęciowa z arbuzem 6
sesja zdjęciowa z arbuzem 7sesja zdjęciowa z arbuzem 8sesja zdjęciowa z arbuzem 9