Wszyscy czekali na kwietniowy numer magazynu People, ponieważ w tym miesiącu tradycyjnie ogłoszono nazwę najpiękniejszej kobiety świata. Autorytatywne jury jednogłośnie przyznało wysoki status Julii Roberts! Niewątpliwie 49-letnia aktorka po raz piąty znalazła się na szczycie listy, pokonując Jennifer Aniston i wiele innych hollywoodzkich div. To po raz kolejny udowodniło, że wiek nie przeszkadza w podboju serc ludzi i fanów na całym świecie!

Обложка журнала People

Po raz pierwszy Julia Roberts znalazła się na pierwszej pozycji na liście najbardziej atrakcyjnych kobiet planety w 1991 roku, miała zaledwie 23 lata. Była u szczytu kariery aktorskiej, a sensacyjna premiera filmu "Pretty Woman" sprawiła, że ​​stała się jedną z najlepiej opłacanych i pożądanych aktorek w Hollywood. Od tego czasu czterokrotnie panowała najwyższa pozycja na liście! Po raz piąty odpowiedziała raczej skromnie, ale nie bez kobiecej kokieterii:

Jestem bardzo pochlebiony, chociaż nie wierzę w to, co się stało!

Dziennikarz gazety "Ludzie" w artykule poświęconym Roberts zauważył, że aktorka ponownie wyprzedziła George'a Clooneya, kolegę i bliskiego przyjaciela rodziny. Niestety, ale Cluny tylko dwa razy może pochwalić się tytułem najbardziej seksownego mężczyzny roku. Na taką uwagę podczas wywiadu aktorka zareagowała humorem:

Przygotowując kartki świąteczne dla Clooneya i jego żony, na pewno wspomnę o tym fakcie!
Джулия отвечает на вопросы журналиста Джесса Кагла

Julia odpowiada na pytania dziennikarza Jess Cagle

Ale główne pytanie gospodyni Jess Cagle było w innym:

Jaka jest tajemnica młodości, którą posiadasz, że po raz piąty stajesz na czele listy najpiękniejszych kobiet na świecie?

Julia wyznała, że ​​szczęśliwe małżeństwo sprawia, że ​​jej życie jest nie tylko znaczące, ale pomaga też czuć się pięknie, młodo i, oczywiście, pożądane. I już żadnych sekretów!

Джулия с мужем Дэниелом Модером

Julia z mężem Danielem Moderem

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie
  • TOP-25 najdroższych marek
Magazyn Forbes nie zgadza się z wysokim statusem Julii Roberts!

Co ciekawe, ale niedawne badanie dziennikarzy "Forbes" zawierało aktorkę na liście najbardziej przereklamowanych aktorów świata! Pomimo tego Julia Roberts zajęła zaszczytne, ósme miejsce w pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających aktorów w edycji Forbes w zeszłym roku.

Джулия Робертс

Trudno jest nam ocenić dwa absolutnie sprzeczne artykuły o Robertach, ale z całą pewnością możemy powiedzieć, że aktorka grała dziesiątki udanych ról w swojej karierze, wielokrotnie zdobywała Oscara i Złote Globy oraz była nominowana do międzynarodowych festiwali filmowych. Godny dowód profesjonalizmu aktora i kobiecej charyzmy Julii Roberts!