Chociaż Urugwaj Uważa się, że jest to małe państwo, ale istnieją także duże (według lokalnych koncepcji) osiedla. Jednym z nich jest Paysandu, czwarte co do wielkości miasto w kraju. Jego populacja żyje kosztem produkcji rolno-przemysłowej - warzenia, produkcji cukru, wełny, skóry, cementu portlandzkiego, przetwórstwa owoców cytrusowych. Rozwija się tu także przemysł zielony, w szczególności sadzenie i zbieranie surowców eukaliptusowych. W mieście działa klub piłkarski o tej samej nazwie, który zdobył sławnych graczy z całego świata.

Здание порта

Położenie i klimat miasta Paysandu

Miasto znajduje się na granicy z Argentyna mianowicie na Rzeka Urugwaj , który jest wspólny dla dwóch państw. Paysandu w Urugwaju znajduje się 378 km od stolicy, Montevideo . Oto wilgotny klimat subtropikalny z dość dużą ilością rocznych opadów - 1218 mm. Średnia roczna temperatura utrzymuje się na poziomie 17,9 ° C, co daje powody, by sądzić, że lokalny klimat jest bardzo łagodny.

Co jest ciekawego turystom Paysandu?

Zwykle ludzie udają się do Paysandu, chcąc odpocząć bez zbędnego zamieszania. A oni, bez wątpienia, przyjmują to tutaj. Miasto, mimo że jest jednym z czterech największych w kraju, nie ma hałaśliwych autostrad i nie ma aktywnego ruchu. Nie trzeba prowadzić przewodnika z gestykulującym gestykulacyjnie przewodnikiem - wszystko tutaj jest mierzone i uporządkowane. Szczególnie znaczący atrakcje nie znaleziono tutaj, ale są popularne miejsca pielgrzymek dla turystów, dowiedzmy się, które z nich:

 1. Od 1876 do dnia dzisiejszego teatr Florencio Sanchez (po słynnym dramatopisarzu) działa w Paysandu, który można zwiedzać, aby zapoznać się ze sztuką Urugwaju.
 2. Najbardziej znanym miejscem dla turystów w mieście jest Plac Konstytucji. Oto mauzoleum generała Gomeza, który walczył o wolność kraju.
 3. Ci, którzy interesują się starożytnością, powinni spojrzeć na Stary Cmentarz, który w 2004 roku znalazł się na liście historycznej zabytki Urugwaju . Tutaj można zobaczyć różowe i szare marmurowe panteony, rzeźby, mauzolea, pomniki wykonane na zamówienie przez włoskich mistrzów brązu.
 4. Rozwiązania architektoniczne budynków celnych w porcie, lokali lokalnej policji, bazyliki św. Benedykta są interesujące.
 5. Кафедральный собор Пайсанду
 6. Jeśli wizyta w Paysanda zaplanowana jest na Wielkanoc, powinieneś wziąć udział w Festiwalu Piwa - to wakacje uznane nawet na poziomie międzynarodowym.
 7. 8 czerwca to Dzień Miasta, kiedy można zobaczyć świąteczną paradę, wziąć udział w zawodach sportowych i obejrzeć program kulturalny.

Hotele Paysandu

Goście miasta są zaopatrzeni ogromny wybór hoteli od budżetu do drogiego (wszystko zależy od grubości portfela):

 1. Hotel Papiros. To jest miejsce dla tych, którzy chcą zaoszczędzić na życiu. Jednak hotel ma czyste i wygodne pokoje, serwuje śniadania, a mieszkańcy mają możliwość relaksu przy pięknym basenie na zielonym trawniku.
 2. Hotel Papiros
 3. Hosteria Estancia La Paz. Świetne miejsce odpocząć na obrzeżach miasta, gdzie można sobie pozwolić na zabiegi spa, jazdę konną w okolicy i doskonałą kuchnię w hotelu.
 4. Hosteria Estancia La Paz
 5. Hotel Plaza. Przytulny, dwupiętrowy hotel w samym sercu miasta zapewni całkowity wypoczynek. Czyste pokoje, miła obsługa i przystępne ceny - wszystko jest tutaj dla dobra turysty.
 6. Hotel Plaza
 7. La Aldea Club de Campo. Wspaniała lokalizacja hotelu w sosnowym lesie daje gościom wiele przyjemnych wrażeń. Camping znajduje się na brzegu rzeki Urugwaj. Dla tych, którzy mieszkają tutaj bezpłatna wypożyczalnia rowerów, usługi przewodników, katamarany, basen i luksusowe pokoje.
 8. La Aldea Club de Campo
 9. Cabanas Pulmahue. Hotel ten składa się z drewnianych pensjonatów usytuowanych oddzielnie. Zapach sosen i eukaliptusa sprawi, że poczujesz się na łonie natury, a jakość usług nie podważy przyjaznego nastawienia do klienta.
Cabanas Pulmahue

Gdzie mogę zjeść posiłek w Paysanda?

Tutaj, w kraju doskonałego mięsa i czerwonego wina, nie ma wątpliwości, że wszędzie będziesz smaczny i smaczny. A więc zacznijmy wybrać miejsce na posiłek:

 1. Pan Z. Każdy, kto chce skosztować najlepszej pizzy w mieście, lodów i aromatycznej kawy powinien odwiedzić to miejsce.
 2. Pan Z
 3. El Bar. Aby zjeść szybki posiłek w środku dnia, wystarczy udać się do tego baru. Tutaj możesz zjeść taniej pizzy, wypić słynnego lokalnego piwa i zamówić cappuccino z tiramisu na deser.
 4. El Bar
 5. Los Tres Pinos. Delikatne mięso w różnych wariantach, doskonałe czerwone wino i przyjazna obsługa sprawią, że poczujesz się komfortowo w tym miejscu.
 6. Los Tres Pinos
 7. Mis Sabores Sin Gluten. Jeśli chcesz zjeść pyszne jedzenie i boski deser, jesteś tutaj.
 8. Mis Sabores Sin Gluten
 9. Restauracja Artemio. Ta restauracja jest gotowa na przyjęcie nawet w nocy, oferując szeroki wybór dań. Niewątpliwą zaletą jest jego korzystne położenie w samym sercu miasta.
Restaurant Artemio

Transport do Paysandu

Regularne autobusy kursują po mieście, dzięki czemu można szybko dostać się do każdej atrakcji. Jeśli planujesz podróż podmiejską, najlepszą opcją będzie wynajęcie samochodu lub taksówki na zamówienie. Możesz dostać się do Montevideo trasą Ruta 3 w 4,5 godziny lub przez Brigadiera Grala. Fructuoso Rivera / droga numer 5 i Ruta 3. Najszybszym sposobem dotarcia do stolicy jest samolot z lokalnego lotniska.