Oxisize to rodzaj techniki oddechowej. Zasada działania układu oddechowego dotleniającego to ciągłe oddychanie przeponowe - jeden oddech, trzy oddechy, jeden oddech i trzy oddechy, podczas których wykonywany jest określony zestaw ćwiczeń fizycznych. Ze względu na to, że w tej technice nie ma wstrzymanych oddechów - uważa się, że oxyseize jest znacznie bardziej miękka niż związana z tym technika - bodyflex .

Korzyści

Wszyscy marzymy o oddychaniu i odchudzaniu, a być może oksysyzm jest ucieleśnieniem naszych marzeń. Ale my myślimy tylko o utracie wagi, podczas gdy jesteśmy zdrowi. Oksisayz - znacznie więcej niż utrata wagi, technika ta daje tysiącom ludzi odrodzenie.

Na lekcji Oxysaise spotkasz ludzi z nadciśnieniem, cukrzycą, zapaleniem stawów i innymi chorobami różnego rodzaju. Wszyscy przybyli tutaj po zdrowie. Po pierwszych klasach podstawowego oddychania, oksyda u pacjentów z nadciśnieniem normalizuje ciśnienie krwi, zwiększa wrażliwość na insulinę u chorych na cukrzycę i eliminuje potrzebę wykonywania wstrzyknięć przed treningiem, a u osób z problemami układu mięśniowo-szkieletowego, z powodu nasyconego oddychania, krążenie krwi jest aktywowane, uszkodzone tkanki zaczynają odzyskiwać i syntetyzują zdrowe komórki.

Dla kogo jest oxyzized?

Pomimo tego, że pozornie prawidłowe oddychanie oxyse musi być użyteczne dla wszystkich, istnieje wiele przeciwwskazań:

  • ciąża;
  • nowotwory dowolnego rodzaju;
  • choroby zakaźne;
  • torbiel;
  • choroba nerek i płuc;
  • zwiększone ciśnienie wewnątrzczaszkowe;
  • epilepsja;
  • niedawna operacja.

Najbardziej oksydowany jest odpowiedni dla osób, które chcą schudnąć w górnej części ciała, ponieważ mięśnie rąk, pleców i górnej prasy są najbardziej zaangażowane w trening.

Niezależne zajęcia Oxisis

Utlenianie można praktykować w domu na własną rękę i nie będzie trudności z opanowaniem techniki oddychania. W takim przypadku nie powinieneś obawiać się wyrządzania szkody ciału - tlenek można bezpiecznie ćwiczyć bez trenera, ponieważ nie oznacza to opóźnień w oddechu.

Jeśli zdecydujesz się na tę technikę w domu, najbardziej odpowiednim czasem jest poranek. Kompleksy oksyseazy działają na pusty żołądek, po wypiciu szklanki wody po przebudzeniu. Jeśli rano nie masz możliwości treningu, możesz wybrać inny czas, najważniejsze jest to, że nie jesz 3-4 godziny przed zajęciami.

Gdzie zaczynamy?

Twórca techniki oxysize - Jill Johnson nie zaleca rozpoczynania ćwiczeń przed opanowaniem oddechu aż do automatyzmu. W każdym ćwiczeniu oxysaise wykonuje ten sam styl oddychania - 1 wdech, 3 oddechy końcowe, 1 oddech, 3 oddechy suche. W pierwszym tygodniu zajęć codziennie codziennie wykonuje się sprzęt do oddychania przez 20-30 minut dziennie. Tylko wtedy, gdy możesz oddychać bez myślenia, przejdź do części fizycznej.

Rosyjska wersja oxysize

Marina Korpan jest także twórczynią oxysize, tylko jej metoda różni się nieco od amerykańskiej. Corpain obiecuje, że za pomocą oksydazy w oddechu do utraty wagi stracisz 30 cm objętości. Wiemy, że nie potrzebujesz tak dużo! Ale nie powinniście rozumieć wszystkiego tak dosłownie.

Na początku kursu oksisayz z Marina Korpan do ciebie technika oddychania oksysize oferują rejestrację parametrów przepływu - obwód bicepsa, obwód klatki piersiowej, obwód bioder i obwód brzucha w trzech miejscach. Łącznie mamy sześć parametrów i dzielimy 30 cm na sześć, otrzymujemy po 5 cm w każdym z nich. Jest to akceptowalny i pożądany rezultat.

Marina Korpan wyjaśnia wpływ utraty wagi na konwencjonalne chemikalia - wraz z nadmiarem podaży tlenu zaczynają się procesy utleniania, które powodują spalanie tłuszczu podskórnego.

Niezależnie od rodzaju wybranego rodzaju oxysize, jedna rzecz pozostaje taka sama - utrata wagi i dobre zdrowie po wysiłku.