Nie jest tajemnicą, że każdego roku w naszym cywilizowanym społeczeństwie jest coraz więcej otyłych ludzi. Oczywiście, efektywne diety i treningi również pojawiają się coraz bardziej, ponieważ postęp nie stoi w miejscu. Wydaje się to niewiarygodne, ale pomysłowi eksperci wymyślili, jak można intensywnie schudnąć za pomocą zwykłego powietrza!

Jak działają ćwiczenia oddechowe z tlenem?

Wprowadza się nową metodę utraty masy "powietrza" oksysize , ćwiczenia dla niego można teraz znaleźć bez problemów. Założona przez ten niesamowity system, Jill Ronson, ta pani twierdzi teraz, że jest całkiem możliwe, aby usunąć wagę bez ciężkich diet i okrutnych treningów, po prostu używając oddechu! Okazuje się, że nasze płuca potrafią więcej, oddychamy, ale nie wykorzystujemy w pełni ich zasobów, oddychamy za mało powietrza. Im więcej powietrza będziemy prawidłowo wdychać, tym szybciej spalane będą nasze komórki tłuszczowe, a im szybciej będzie szczupła talia.

To na tych zasadach zbudowana jest cała cudowna technika oksysiowania. Ćwiczenia na brzuch, talię i inne części ciała są zaprojektowane tak, aby różne mięśnie mogły pracować.

Ci, którzy już osiągnęli niesamowite efekty utraty wagi dzięki temu systemowi, zauważają wiele jego zalet i zalet:

 • Trening jest statycznym ćwiczeniem oddechowym, można je wykonywać w dowolnym miejscu, nie potrzebujesz pieniędzy, trenerów, mundurów sportowych;
 • jeden trening "ukradnie" tylko piętnaście minut, więc nawet najbardziej pracowite osoby mogą sobie pozwolić na trening;
 • nie ma znaczenia ciężar osoby, jego wiek, stan zdrowia, status społeczny, istniejące rany - każdy może być zaręczony;
 • możesz natychmiast usunąć tłuszcz i znienawidzony cellulit , kalorie są spalane bardzo szybko;
 • wygląd osoby poprawia się, jego skóra jest świeża, staje się bardziej napięta;
 • poprawia krążenie krwi, mięśnie stają się silniejsze.

Oksisayz - zestaw ćwiczeń

Poniżej przedstawiamy podstawowe ćwiczenia techniki oxysize. Ćwicząc przez piętnaście minut dziennie, możesz świętować pierwsze wyniki miesiąc później. Technika oddychania musi zostać udoskonalona.

Podstawowe działanie: stań na podłodze, napręż mięśnie kapłanów i prasy, weź ostry głęboki oddech za pomocą nosa, popchnij miednicę i nadmuchaj brzuszek. W tym samym czasie należy rozciągnąć usta. Głęboko wdychając, trzeba gwałtownie wdychać trzy razy, natychmiast wyciągnąć żołądek. Następnie gwałtownie wydychaj powietrze przez usta, mięśnie są nadal ściśnięte. Wargi są zamknięte w tym samym czasie. Aby całkowicie opróżnić płuca, musisz wydychać gwałtownie dodatkowe trzy razy. Brzuszek chowa się coraz bardziej z wydechem.

Ćwiczenia Oxisayz (w talii, brzuchu, udach) będą składały się tylko z napięcia mięśniowego (wyjątkowo silnego) i czterech ćwiczeń oddechowych. Powinny być zrobione jako jedna rzecz - wdychanie, a następnie trzy dovdocha, wydech, natychmiast trzy wcześniej. Są jak pojedyncze powtórzenie, po którym można się zrelaksować.

 1. Główna pozycja - stojak z nogami rozstawionymi na szerokość barków. Jedna dłoń powinna być uniesiona pionowo i rozciągnięta z całej siły, wykonując raz oddechowe powtórzenia. Następnie musisz obniżyć rękę i powtórzyć to samo, postępując z drugą ręką.
 2. Drugie ćwiczenie - musisz rozłożyć nogi, dłonie zapiąć za plecy w zamku, mocno się rozciągnąć. Następnie powinieneś wykonać cztery cykle oddychania i opuścić ręce.
 3. Ćwicz trzeci, pomagając biodrom i talii, z plecami przyciśniętymi ciasno do ściany, stopami, które mają być rozciągnięte sześć lub siedem centymetrów do przodu, i dłońmi do zamknięcia przed nim, a dokładniej do klatki piersiowej. Wykonaj powtórzenie oddychania raz.
 4. Stań przed stałym krzesłem, rozłóż skarpetki na stopach. Podczas przyklejenia do pleców, ugnij nogi lekko w kolanach, odcedź pośladki, powtórz oddech.
 5. Ponownie trzymając krzesło, podnieść nogę do tyłu, wciągnąć skarpetę. Pop, odcedź, powtórz, powtórz z drugą nogą.

Te proste, ale niezwykle skuteczne ćwiczenia naprawdę pomogą stać się szczuplejszymi, wystarczy pracować nad nimi każdego dnia, odpowiednio oddychać, a rezultat nie będzie długi.