Tags: Angielska niania, niania z Anglii, dziecko z angielską nianią, lekcje z angielską nianią, angielski dla dzieci, angielska edukacja dla dziecka, przygotowanie dziecka do nauki na zagranicznych uniwersytetach

pewnego dnia dziecko z angielską nianią

Sukces we współczesnym świecie i budowanie udanej kariery bez znajomości języków obcych jest trudny. Najlepszą opcją jest płynne porozumiewanie się w języku angielskim, co jest normalne w społeczności międzynarodowej. Aby doskonale opanować język, trzeba w nim myśleć, stale słuchać i ćwiczyć mowę obcą. Najlepszym sposobem na to jest regularna komunikacja z przewoźnikiem.

Dlaczego zajęcia z angielską nianią są lepsze niż korepetycje?

Prawidłowy rozwój języka obcego wymaga poprawnej wymowy bez akcentu, zrozumienia nieprzekładalnych idiomów, ich właściwego użycia. Jedynie native speaker języka angielskiego ma takie cechy i będzie mógł nauczyć dziecko nie tylko swobodnego wyrażania siebie, ale także myślenia o nim. Inne korzyści:

 1. Komfortowa atmosfera. Dziecko z angielską nianią spędza dużo czasu, gra, chodzi i komunikuje. Są to nawykowe i naturalne sposoby zdobywania wiedzy dla dzieci, w przeciwieństwie do regulowanych sesji szkoleniowych.
 2. Rozwój tendencji do kilku języków obcych. Wczesne osoby dwujęzyczne opanowują kolejną nieznaną mowę szybciej i głębiej, a coraz częściej stają się poliglotami i mają subtelniejszy słuch fonetyczny.
 3. Indywidualne podejście. Angielska niania dba tylko o jedno dziecko, poświęcając mu całą uwagę i czas. Weźmie pod uwagę cechy osobiste okruchów, jego zainteresowania i preferencje, przestrzegając strategii wychowania w rodzinie i respektując jej tradycje.
 4. Popraw zdolności umysłowe. Badania przeprowadzone przez psychologów dziecięcych wykazały, że dzieci, które mówią 2 lub więcej językami, wyróżniają się wyższym poziomem potencjału twórczego i inteligencji.
Angielska niania zajmuje się dzieckiem

Angielska niania jest profesjonalnym nauczycielem. Za pomocą ekscytujących gier i krótkich lekcji z nowoczesnymi pomocami dydaktycznymi mentor uczy dziecko płynnego mówienia, płynnego czytania i poprawnego pisania w obcym języku.

Niania z Anglii pomaga dziecku nauczyć się etykiety

Angielska pielęgniarka może lepiej wyjaśnić, czym jest kultura i etykieta przy stole. Prawidłowa postawa, nieskazitelne maniery, wyrafinowana uprzejmość i umiejętność racjonalnego, ale powściągliwego bronienia swojego punktu widzenia - niezmieniona lista umiejętności małej damy.

Jakie są zajęcia z angielską nianią?

Dziecko z angielską nianią spędza dużo czasu, więc odruchowo pamięta wszystkie subtelności brytyjskiej kultury i zasady etykiety, przyjmuje wyrafinowane maniery. Jest łatwy i wygodny z takim mentorem, ponieważ każdego dnia wspólnie planują:

 1. Przebudzenie i śniadanie. Pielęgniarka monitoruje wdrażanie porannych procedur higieny, w razie potrzeby pomaga uczniowi. Przygotowuje zdrowe jedzenie i karmi dziecko.
 2. Klasy. Jeśli dziecko ma plan treningowy, wizytę w grupie kreatywnej lub szkolenie, niania zbiera i doprowadza go do celu.
 3. Czas wolny i obiad. Mentor towarzyszy dzieciom na wakacjach, razem odwiedzają place zabaw, muzea lub zoo. Podczas spacerów i kolacji angielska niania nieustannie komunikuje się z dzieckiem, interesuje się tym, w jaki sposób przeprowadzono jego szkolenie i czego się nauczył. Rozmowy nie tylko łączą się i pomagają nawiązywać relacje oparte na zaufaniu, ale także zachęcają dziecko do mówienia więcej w obcym języku.
 4. Gry edukacyjne. Głównym celem edukatora jest uczenie języka angielskiego dzieciom w zabawny sposób. Organizacja procesu nauczania obejmuje zajęcia, dzięki którym dziecko jest zainteresowane nauką i mówieniem w obcym języku w naturalnej atmosferze.
 5. Odpoczynek i kolacja. Wieczorem większość rodziców ma wolny czas i stara się je spędzić z dziećmi. Niania upewni się, że wszystkie prace domowe zostały zakończone, dziecko spało w ciągu dnia i jest w dobrym nastroju. Jeśli planowane są zajęcia rekreacyjne lub spacery, towarzyszy rodzinie.
 6. Nocny sen Po obiedzie nauczyciel pomaga dziecku w wieczorowej sukience, opowiada bajkę lub śpiewa kołysankę, kładzie go do łóżka.

Taka przybliżona codzienna rutyna jest kompilowana z chorymi i rodzicami. Opiekun bierze pod uwagę preferencje dziecka i jego osobiste życzenia, ale ściśle przestrzega strategii wychowania w rodzinie i szanuje jej tradycje. Niania z Anglii to nie tylko prawdziwie kochające dziecko i życzliwa kobieta, ale doświadczona i wykwalifikowana osoba, której stawia wysokie wymagania.

Mentor powinien dobrze znać wiedzę medyczną na temat higieny, rozwoju psychicznego i fizycznego dzieci, być w stanie udzielić pierwszej pomocy. Z tych powodów, międzynarodowa agencja rekrutacyjna do selekcji angielskich opiekunów i guwernantki English Nanny współpracuje wyłącznie z profesjonalistami, którzy otrzymali elitarną edukację pedagogiczną, mają długą praktykę zawodową i odpowiednie certyfikaty.

Dyrektor rosyjskiego przedstawicielstwa międzynarodowej agencji ds. Wyboru angielskich niani i guwernantek English Nanny www.englishnanny.ru Valentin Grogol przekazał nam kilka zdjęć swojej córki i jej niani z Anglii. Angielska niania zawsze pracuje z córką od 1 roku. Przez 5 lat byli z nimi w Austrii, Monako, Anglii, Włoszech, Francji i wielu innych krajach. Towarzyszy jej młodemu oddziałowi, opiekuje się nią, rozwija ją i stale komunikuje się z nią po angielsku. W rezultacie dziecko opanowało język obcy do perfekcji, gdy miała zaledwie 3 lata, a mając 6 lat, nie tylko mówi po angielsku jako native, ale także czyta i pisze.

Rodzinne wakacje z nianią z Anglii

Rodzinne wakacje nie są kompletne bez angielskiej niania. Inteligentny i wrażliwy mentor ułatwia rodzicom i krewnym, a dziecko kontynuuje doskonalenie w obcym języku.

Niania z Anglii - partnerka rodziny

Babcia może bezpiecznie cieszyć się jazdą na łyżwach ze swoją ukochaną wnuczką, ponieważ w pobliżu zawsze jest niani angielska, która jest gotowa natychmiast pomóc.

Angielska niania bierze dziecko do treningu

Rodzice niekoniecznie muszą być wcześnie, aby obudzić się w ośrodku zimowym ze względu na przestrzeganie reżimu i szkolenie dziecka. Niania z Anglii zbierze się w czasie i zabierze go na zajęcia z instruktorem.

Co daje angielskie wychowanie?

Angielska edukacja dla dziecka otwiera szerokie perspektywy na przyszłość. Jego główne zalety to:

 • kompleksowy rozwój i właściwą organizację czasu ucznia (zarządzanie czasem);
 • przygotowanie dziecka do nauki na zagranicznych uniwersytetach, przeprowadzce za granicę lub podróżowaniu.
 • nauka etyki, znajomość kultury brytyjskiej;
 • zaszczepianie zasad moralnych, dyscypliny i norm moralnych;
 • Poprawianie komunikacji, czytania i pisania w języku angielskim.