Projektanci i producenci tworzą torby w formie geometrycznych kształtów, książek i abstrakcyjnych obrazów. Poszczególne torby wyglądają jak przedmioty sztuki. Takie modele pojawiają się na pokazach mody w paryskim tygodniu mody, które odbywają się w stolicy francuskiej mody w drugiej połowie stycznia. Vintage i "retro" torby wypełniają przestrzenie muzeum i galerii, w których turyści chętnie wchodzą, aby zapoznać się z historią mody.

Torby to imiona sławnych ludzi, stają się bohaterami plotek i obiektem polowań na kobiety z całego świata. W 2017 r. Plecaki i duże torby przyciągnęły uwagę społeczności mody, w 2018 r. Ołów trafi do małej torby przez ramię.

Co jest w moim imieniu?

Tłumaczenie dosłowne ujawnia cel worka crossbodies. Torba noszona na ramieniu uwalnia dłonie od zadania trzymania w nich czegoś. W połowie XX wieku pracownicy, którzy podbili słupy telefoniczne, docenili wygodę korzystania z zestawu głośnomówiącego. Do usunięcia kabli użyto rąk, narzędzia leżały w torbie i czekały. Sto lat wcześniej torby na ramieniu były przewożone przez listonoszy, którzy jeździli na rowerach lub motorowerach po miastach i przekazywali korespondencję adresatom.

Projektanci docenili zalety torby na ramieniu i nadali impet penetracji torby - crossbody w świecie mody.

Trend to torba na ramię w kształcie siodła.

Kwestia wyboru kształtu torby przez projektantów ramion zdecydowała się na torbę na siodło. Ta forma wygląda miękko i kobieco, pomimo ducha filmów o dzikim zachodzie i szykownych kowbojów. Stylistyka "kraj" nadaje się do miejskiego romansu i dalekich podróży. Torba na siodło o tej samej długości fali z dżinsami, lekkimi sukienkami i czapkami.

Karuzela CoccinelleRipani cannella

Coccinelle Carousel, Ripani Cannella

Fani klasycznych form nie martwią się - wybierz torby na ramieniu w kształcie kwadratu lub prostokąta. Surowość i elegancja nikomu nie zaszkodzą.

Łańcuch na skórzanym pasku.

Główną cechą modelu mieszanego jest taśma. Ta pozycja zamienia torbę w wygodny dodatek, który przydaje się podczas zakupów, spacerów lub imprez. W nowym sezonie projektanci oferują dwa worki na ramię - na łańcuch i gruby pasek. Torba na pasku w formie łańcuszka dopełni wieczorowy wygląd, w którym pasek stanie się częścią zestawu biżuterii.

Cromia MinaFurla Metropolis 1

Cromia Mina, Furla Metropolis

Na spacer, wycieczkę lub torbę podróżną nadaje się na ciasny pas, który nie naciska na skórę i nie trzeć.

Coccinelle Ambrine, Guess Exie

Dbałość o szczegóły.

Materiały, dekoracja i faktura pomogą wyróżnić się z tłumu. Nie ominąć torby pikowanej skóry i opatrunku pod skórą gada. Jest to ryzykowny wybór, ale warto poświęcić czas na szukanie torby przez ramię z wysokiej jakości prawdziwej skóry. Za pomocą wystroju, wyraź charakter, w pierwszej kolejności - metal, brokat, druki (kwiaty, pop art).

Love Moschino Fashion pikowanaHashla Furla

Miłość Moschino, Furla Hashtag

Magia CromiiCromia to zrobić

Cromia Magic, Cromia Zrób to

Torba Crossbody będzie opłacalną inwestycją w twoją garderobę - łatwo wpasuje się w wizerunek nowoczesnej kobiety. Mała torba będzie pasować do Twojego stylu casual, biznesowego lub sportowego. Torba Crossbody to prawdziwa torba na IT sezonu. Wybierz najlepsze damskie torebki na ramię w sklepie internetowym Pan Suitcase.