Czasami przyszła mama musi doświadczyć niezbyt przyjemnych wrażeń. Jeśli ciężarna kobieta zachoruje w 39. tygodniu ciąży, może to być prekursorem porodu. Podczas ciąży kobietom przydzielane są prostaglandyny, które przyczyniają się do dojrzewania macicy. Ich nagromadzenie w organizmie, a także zmiany w samej macicy wpływają na sąsiadujące narządy, w tym na jelita. Kiedy kobieta zapada na mdłości w 39. tygodniu ciąży, może to wskazywać na to rozszerzenie szyjki macicy .

Jeśli u kobiety ciężarnej wystąpią wymioty w 39. tygodniu ciąży, wizyta u lekarza nie będzie zbędna. Tylko specjalista może określić przyczynę tego stanu. Mogą to być nie tylko zmiany prenatalne, ale także infekcje jelitowe.

W stanie, w którym w 39 tygodniu ciąży zawroty głowy są podwyższone, ciśnienie tętnicze jest podwyższone, wzrok jest zaburzony, "muchy" pojawiają się przed moimi oczami, a wymioty nadal wywołują mdłości, wtedy należy natychmiast skonsultować się z lekarzem. Mogą to być objawy stanu, w którym dostawa musi zostać przyspieszona.

Słabość w okresie ciąży 39 tygodni

Ostatnie tygodnie ciąży często towarzyszą odczuciu. słabości Kobieta cierpi na jej niezdarność. chore w 39. tygodniu ciąży Nie może się w pełni zrelaksować, ponieważ trudno jest znaleźć wygodną pozycję. W 39. tygodniu ciąży często cierpi na zgagę. Krew zwiększa poziom progesteronu, który rozluźnia mięśnie gładkie przewodu pokarmowego. Presja dziecka na narządy wewnętrzne przyszłej matki wzrasta, a zawartość żołądka dostaje się do przełyku, co powoduje zgagę.

Odżywianie w 39 tygodniu ciąży

W trzydziestym dziewiątym tygodniu ciąży poród może rozpocząć się w dowolnym momencie, więc odżywianie powinno być jak najbardziej pomocne. Po pierwsze, musisz jeść jedzenie w małych porcjach, ale wystarczającą liczbę razy (6-7) dziennie. Musisz jeść więcej witamin, białek i węglowodanów. Wyeliminuj z diety pokarmy, które mogą powodować alergie, może to wpływać na zdrowie dziecka.