chory podczas ciąży, co robić Niestety, 90% płci pięknej nie ma okresu oczekiwania na dziecko toksyna. Wiele osób zna na własne oczy to okropne uczucie, gdy trochę więcej i mdłości przekształcają się w wymioty. Niestety firmy farmaceutyczne nie wymyśliły jeszcze uniwersalnego medycyna z tej choroby, ale mogą być przydatne receptury tradycyjnej medycyny lub porady "doświadczonych" na temat tego, co robić, gdy zachoruje w czasie ciąży.

Przepisy tradycyjnej medycyny

Preparaty ziołowe, które łagodzą układ nerwowy i błonę śluzową żołądka zawsze były traktowane jako lekarstwo na toksykozę. Odpowiedź na pytanie, co zrobić, jeśli jesteś bardzo chory w czasie ciąży, dostarczy recepty na jedną z infuzji. Do tego musisz wziąć:

  • 2 łyżeczki. liście mięty, kwiaty nagietka i zioła krwawnika;
  • 1 łyżeczka kora waleriana.

Wszystkie składniki wlewa się 400 ml wrzącej wody i wlewa w termos przez kilka godzin. Następnie infuzja jest filtrowana i przyjmowana w ciągu dnia w 50 ml w regularnych odstępach czasu. Przebieg otrzymywania środków 25 dni. Zawsze warto pamiętać, że jeśli jesteś bardzo chory podczas ciąży, nie powinieneś bardziej koncentrować infuzji, ponieważ każdy fito-materiał jest słabym lekarstwem.

Jak pomóc sobie z toksykozą?

Należy zauważyć, że lekarze od dawna zdefiniowali: objawy mdłości u kobiet w ciąży zdarzają się z reguły, jeśli nie spożywali przez dłuższy czas.

Dlatego też ułamek pokarmowy, co najmniej 6-krotny, w tej pozycji jest obowiązkowy. Ale odpowiedź na pytanie, co jeść, aby nie poczuć się źle podczas ciąży, w dużej mierze zależy od tego, czego pragniesz w czasie ataku niedyspozycji. I jak już zrozumiałeś odpowiedź: "Nic" nie może być, dlatego uzbrój się w krakersy, solone orzechy, suszone morele, krakersy z rodzynkami, cytryną, berberysami i eksperyment.

Ponadto istnieje wiele wskazówek, co zrobić, aby uniknąć nudności podczas ciąży:

  • Zjedz śniadanie bez wstawania z łóżka. Przygotuj się z wyprzedzeniem, w pobliżu łóżka, krakersów, jabłka lub jogurtu, a po lekkim "śniadaniu" nie spiesz się, aby wstać przez co najmniej 10 minut;
  • po tym, jak w końcu się obudzisz i wstaniesz, zjedz niewielką ilość pokarmu bogatego w białko: jajko, twarożek, ser itp .;
  • Picie jest zalecane nie bezpośrednio po posiłku, ale po pół godzinie po tym.

Oprócz "sztuczek" z jedzeniem, aby nie poczuć się źle podczas ciąży, postaraj się zrobić coś, co pomoże Twojemu ciału uniknąć niepotrzebnego stresu:

  • poruszać się delikatnie, bez gwałtownych ruchów; bardzo chory podczas ciąży, co robić
  • unikaj nieprzyjemnych zapachów, a także dymu tytoniowego, zapachu chemii gospodarczej i perfum;
  • nie przebywaj w słabo wentylowanych i dusznych pomieszczeniach;
  • staraj się chodzić więcej na świeżym powietrzu i całkowicie zrelaksować się w nocy.

Tak więc nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, co zrobić, gdy ciężarna kobieta zachoruje. Niektórzy tolerują i czekają, aż ten stan przeminie na własną rękę, podczas gdy inni eksperymentują. Posłuchaj siebie i może odkryjesz własną, indywidualną receptę na radzenie sobie z toksycznością.