Natalia Vodyanova została honorowym gościem programu Ulyany Sergeenko, który zademonstrował swoje kreacje podczas Tygodnia mody, który odbywa się w Paryżu. Publiczność była zaintrygowana, ponieważ strój rosyjskiej supermodelki nie mógł ukryć jej zaokrąglonego brzucha.

Matka-bohaterka

Natalia często zwierzyła się, że nie ma nic przeciwko dawaniu Antoine Arnaudowi jeszcze jednego dziecka (najlepiej dziewczynki), co byłoby piątym z naszych rodaków.

Przypomnijmy Vodyanova troje dzieci (Lucas, Neva, Victor) od Justina Portmana i innego syna (Maxima) od miliardera Arnauda.

Podejrzenie użytkowników

Wyczuleni użytkownicy portali społecznościowych, studiując zdjęcia z głośnego ekranu, na którym była gwiazda, zwrócili uwagę na jej figurę.

Natalia jest nadrukowana na nich w czarnej obcisłej sukience. Zdjęcie przedstawia okrągły brzuszek Natalii, który przykryła rękami. Jest mało prawdopodobne, aby model mógł się tak bardzo odzyskać, podsumowując subskrybentów.

Czytaj także
  • Natalia Vodyanova podzieliła się swoją społeczną siecią z poruszającym obrazem Antoine Arnaud i jej syna Maxima
  • Natalia Vodyanova mówiła o wychowywaniu dzieci, pracując jako model i podejście do nękania
  • Popularny fotograf został oskarżony o nękanie

Oświadczenie Mamy Vodyanova

Później Larisa Viktorovna skomentowała te pogłoski, potwierdzając, że gwiazda córki jest teraz w piątym miesiącu ciąży. Sam supermodelka nie odpowiedziała na gratulacje zwolenników.

Фрол Буримский, Наталья Водянова, Ульяна Сергеенко га показе в Париже Наталья в черном обтягивающем платье прикрывает живот Супермодель находится на пятом месяце беременности!