W nowoczesnych wnętrzach do łazienki element mebli jest najbardziej rozpowszechniony. It = to funkcjonalna konstrukcja kciuki i umywalki w jednym modelu, często uzupełnione lustrem, szafką. Górny boczny piórnik lub lustro może mieć tylną ścianę wspólną z krawężnikiem, a zestaw wygląda jak pojedyncza całość. Lub są oddzielnymi elementami. Wszystkie segmenty wykonane są z tego samego materiału i mają podobny wzór, odpowiadający wnętrzu pomieszczenia.

Moidodyr - praktyczne rozwiązanie

Ten projekt nie zajmuje dużo miejsca. Krawężnik podtrzymuje miskę umywalki, ukrywa detale hydrauliczne i pozwala ukryć różne artykuły gospodarstwa domowego. Jest wyposażony w drzwi na zawiasach lub szuflady. W szafce można umieścić półki na ręczniki lub kosz na bieliznę.

Górna część funkcjonalnych umywalek tumb jest często dostarczana z blatem, który umożliwia użycie go jako toaletka .

Szafkę można wyposażyć w dodatkowe akcesoria w postaci wysuwanych półek, wieszaków na ręczniki lub szlafroków.

Zlewozmywak do umywalki maydodyr może nieznacznie wznieść się ponad powierzchnię, być jednym z blatem stołu lub wykonać jako osobny element na cokole.

Tanie opcje mebli wykonane są z powlekanej emaliowanej płyty MDF lub płyty wiórowej lub tworzywa sztucznego. Modele bryłowe wykorzystują drewno (dąb, orzech), kamień, metal, szkło i wyglądają wspaniale.

Umywalka może być wykonana w stylu klasycznym lub hi-tech, ma elegancki biały lub beżowy kolor, ekstrawaganckie czarne lub inne jasne kolory.

Moydodyr w łazience - wygoda i wygoda

Niektóre modele moydodyry do stylowych łazienek wykonane są z lustra, samodzielnego lub zbudowanego. Często jest dostarczany z dodatkową półką, ma pięknie wykończone krawędzie lub nietypowe obrzeże. Lustro ma praktyczną i estetyczną funkcję. Ozdabia pomieszczenie, wizualnie je poprawia, pozwala wygodnie wykonywać codzienne czynności - myć zęby, golić, nakładać makijaż lub układać włosy. Moydodyr z oryginalnym lustrem w łazience zawsze wygląda schludnie.

Istnieją dwa rodzaje umywalek moydodyr - wersja podłogowa z postumentem i ścianą. Zlew podłogowy jest najbardziej rozpowszechnionym modelem. Istnieje kilka możliwości jego produkcji: z nogami lub cokołami, które są instalowane bezpośrednio na podłodze i całkowicie zasłaniają przestrzeń pod zlewem. Model podłogowy może być wykonany w takich rozmiarach, że praktycznie nie zajmuje miejsca. Jeśli potrzebujesz mniejszej umywalki, możesz wybrać wersję narożną moydodyry do łazienki. Jest kompaktowy, ten model jest idealny do wnętrza małego pokoju lub łazienki dla gości.

Zaletą umywalek wiszących jest ulepszony projekt i łatwość użytkowania. Krawężnik nie stoi na nogach, ale jest zawieszony nad podłogą, co tworzy efekt nieważkości i daje dodatkową korzyść - możliwość łatwego czyszczenia podłogi.

W przypadku przestronnych pomieszczeń, modularne struktury są nowoczesne, które składają się z oddzielnych elementów, czasem nawet z kilkoma umywalkami i mogą zajmować całą ścianę, mają wspólny blat.

Meble moydodyr w łazience - świetny design wnętrza opcji. Znacząco oszczędza miejsce w pomieszczeniu, a także zapewnia wygodę i wygodę, gdy podczas wykonywania zabiegów higienicznych jest pod ręką najbardziej niezbędna.

Moydodyr do łazienki1Moydodir do łazienki2Moydodyr do łazienki3
Moydodyr do łazienki4Moydodyr do łazienki5Moydodyr do łazienki6
Moydodyr do łazienki7Moydodyr do łazienki8Moydodyr do łazienki9