Wnętrze domu wiejskiego zależy od obszaru, w którym się znajduje. Ale są też charakterystyczne cechy wnętrza, które jednoczą wiejskie domy, bez względu na pochodzenie etniczne. Jest to podstawowe zastosowanie materiałów naturalnych - kamień, drewno.

Nowoczesne wnętrza domu wiejskiego są spokojne i spokojne, ułatwiają je meble wykonane z naturalnego drewna, bez zbędnych ozdobników, rzeźbione schody, pastelowe kolory w wystroju ścian. Wnętrze domu wiejskiego z piecem kaflowym, zwłaszcza zdobionymi kafelkami, jest również bardzo nowoczesne, w skrajnych przypadkach może być komin , stylizowany na rosyjski piec, bez nich wnętrza domu są niepojęte.

Rustykalne wnętrze domu inside1Rustykalne wnętrze domu inside2Rustykalny wnętrze domu inside3

Do rustykalnej dekoracji wnętrz domy w stylu prowansalskim Używane są zarówno jasne, jak i pastelowe kolory. Ściany mogą mieć kamienną fakturę, tworząc wrażenie starożytnego zamku. Konieczne jest posiadanie kominka, w przeciwnym razie kamienne ściany będą wyglądać bardzo nieprzyjemnie.

Wnętrze domu wiejskiego inside4Rustykalny wnętrze domu inside5Wnętrze domu wsi inside6

Rejestracja pokojów w wiejskim domu

Do dekoracji wnętrz kuchni w wiejskim domu najczęściej używają naturalnego dębu lub sosny, kamienia, ceramiki, ratanu. Kuchnia w tym samym czasie wygląda prosto i naturalnie. Pożądane jest stosowanie matowych powierzchni, o mniejszym połysku. Obecność doniczek z kwiatami, różnych ozdobnych słoików z ziołami i przyprawami przechowywanych w nich jest mile widziane.

Wnętrze domu wsi inside7Wnętrze domu wsi inside8Wnętrze domu wiejskiego inside9

Wnętrze salonu w wiejskim domu powinno być przede wszystkim proste, bez nadmiernej przepychu i pretensjonalności. Wykorzystywane są naturalne materiały, proste meble (ewentualnie wiklinowe lub kute), dobra szafa, komoda, ręcznie robione dodatki. Udekoruj wiejski pokój z zasłonami i dużą ilością dekoracyjnych poduszek.

Wiejski dom i 10 wewnętrznych wnętrzWnętrze domu wsi inside11Wnętrze domu wiosek inside12

Wnętrze sypialni w stylu rustykalnym zdobi przede wszystkim duże drewniane łóżko z kolorową narzutą w formie patchworku. Na ścianach są odpowiednie tapety z małymi kwiatami lub curlicues.

Wnętrze domu wsi inside13Wnętrze domu wsi inside14Wnętrze domu wiejskiego inside15