Często są chwile w życiu, kiedy jasno i wyraźnie zdajemy sobie sprawę z tego, czego chcemy, ustalamy cel, ale po prostu nie potrafimy znaleźć siły, aby się poruszyć i wysłać, najlepiej do przodu. Oznacza to twoją motywację do sukces . Istnieje kilka technik, które mogą pomóc obudzić w tobie prawdziwego wojownika.

Przykład do naśladowania

Bardzo ważne jest, aby każdy z nas miał przykład do naśladowania. Jego sukces będzie działał jako motywacja. Może to być twój współczesny, przyjaciel, krewny, jednym słowem, prawdziwa osoba, która coś osiągnęła. A może postać historyczna i artystyczna. Najważniejsze jest to, że w chwilach, gdy grawitacja powoduje upadek rąk, powinieneś być w stanie zapamiętać swojego "bohatera".

Maraton

Jeśli myślisz, że droga ludzi, którzy znajdują się na drugim brzegu szczęścia i szczęścia, jest zawsze pokryta różami i czerwonymi dywanami, nadszedł czas, abyś zdjął okulary w różowym kolorze. Cel jest daleko, ale w rzeczywistości, a każdy upadek jest irytującym poczuciem własnej wartości i super motywacją do sukcesu. Przygotuj się na to, że twój "ogień" wystarczy na dwa lub trzy dni od użycia siły, a droga do celu jest znacznie dłuższa. Więc licz na długi maraton, a nie triumfalny sprint.

Seyu sekund

Motywacja będzie kluczem do sukcesu, jeśli Twoje świetne pomysły mogą wyrwać się z głowy. Wiele osób pozostaje na dnie koryta, ponieważ planowali zbyt długo, w wyniku czego stali się niechętni do zrobienia czegokolwiek. Zacznij już teraz! Przynajmniej z małymi rzeczami. Jeśli śnisz o pracy, wyślij motywacja do sukcesu i strach przed porażką pilnie twoje CV - tutaj weźmiesz i będziesz miał szczęście! Jeśli planujesz uczyć się języka obcego przez dłuższy czas, zapisz się na kursy - tylko tam, aż stracisz motywację.

Pozytywna i negatywna motywacja

Twój nastrój może zostać wywołany motywacja na sukces i strach przed porażką. Nie ma nic złego w tym, że twoje działania są spowodowane niechęcią lub lękiem przed "dostaniem się w szyję". Dwa rodzaje motywacji mają swoje zalety.

Z pozytywną motywacją osoba myśli o osiągnięciu sukcesu i nie jest świadoma prawdopodobieństwa niepowodzenia. Nic nie może go powstrzymać, ale jednocześnie możesz stracić z pola widzenia niektóre problemy i zanurzyć się w nich.

A z negatywną motywacją, osoba wie dokładnie, czego nie chce, wie, jakie błędy może popełnić i myśli analitycznie. W tym samym czasie bardzo trudno jest takiej osobie zakończyć ważenie zalet i wad i przystąpić do działania.