Każda osoba ma swoje cele, plany, marzenia i pragnienia, które każdy z nas stara się realizować przez całe życie. Właściwa mapa pragnień pomoże ci zbliżyć się do twoich aspiracji. Wiele osób twierdzi, że po własnoręcznie wykonanych rękach życzenia kart , ich marzenia zaczynają się spełniać. Okazuje się, że prawidłowo określone pragnienia w połączeniu z energią osobową przekazują niezbędny komunikat do Wszechświata, a mapa zaczyna znajdować odzwierciedlenie w rzeczywistym świecie. Ściśle mówiąc, mapa jest wizualną reprezentacją pożądanych pragnień.

Kiedy lepiej zrobić kartę życzeń?

Aby rozpocząć tworzenie karty życzeń, warto, tylko będąc w dobrym nastroju. Trzeba czuć swoje marzenia i pokazywać swoją przyszłość na papierze.

Jak zrobić kartę życzeń?

Aby zrozumieć, jak zrobić kartę życzeń, przede wszystkim musisz zdać sobie sprawę, że nie możesz bać się marzyć. W snach musi powstać całe życie. Jego cele muszą nie tylko reprezentować, ale także czuć. W ten sposób uruchamiana jest moc myśli, która pomaga w realizacji pragnień. Nie jest konieczne pokazywanie cudzych pragnień na mapie, ich spełnienie nie przyniesie długo oczekiwanej radości. Wielu znanych i sławnych ludzi stworzyło mapę pragnień i w rezultacie stali się takimi, jacy są. Ich marzenia muszą być określone w taki sposób, aby mogły być jasno i kolorowo wyświetlane na zdjęciach.

Jak poprawnie wykonać życzenia?

Możesz narysować kartę życzeń w dowolnym formacie. Idealny rozmiar to format A3. Arkusz należy podzielić na dziewięć identycznych części. Zasady feng shui mówią, że każdy z dziewięciu kierunków geograficznych odpowiada jednemu z istotnych aspektów człowieka.

Na środku karty będzie zdrowie. Powinno być przyklejone zdjęcie pokazujące szczęście, uśmiech. Zdjęcie można przykleić tylko do tego, w którym się znajdujesz. Po zdrowiu możesz wypełnić kółkiem wszystkie pozostałe kwadraty. Na wierzchu musisz umieścić komórkę chwały. Następnie przesuwając się w lewo, aby uporządkować bogactwo, rodzinę, wiedzę, kariera , podróże, dzieci i miłość. Należy przestrzegać sekwencji sektorów.

Jak stworzyć kartę życzeń?

  1. Opisując wybrane obrazy, ważne jest, aby dokładnie wybrać każde słowo i określić dane. W sektorze "Zdrowie" można zobrazować piękne ciało z podpisem "Jestem szczupły, ważę 55 kg". Nie można pisać słów "cienki" i "schudnąć", ponieważ zawierają one korzeń "zły", co już samo w sobie jest złe.
  2. Sektor "Wealth" może być reprezentowany przez obrazek o imponującym nominale denominacji. Aby podpisać taką wizualizację, można: "Na moim rachunku bankowym 1000000".
  3. Kwadrat "Kariera" może zawierać rysunek lub zdjęcie udanej firmy. Napisz na ten temat: "Jestem szefem firmy N, wynagrodzeniem mojej pensji ... i zakresem moich obowiązków ..."
  4. W sektorze "Rodzina" możesz umieścić zdjęcie swojej rodziny w szczęśliwym i radosnym momencie. Lub wybierz obraz idealnej rodziny, do której dążysz.
  5. A w polu "Małżeństwo" powinien być obraz przedstawiający pomyślne relacje rodzinne. Opisując swoją bratnią duszę, należy używać słów takich jak "lojalność", "miłość", "zrozumienie" i "wsparcie".

Jeśli podejmiesz kwestię stworzenia karty życzeń z przyjemnością i zasięgiem twórczym, wynik stanie się jeszcze bardziej efektywny, ważne jest, aby pamiętać o szczegółach. Jeśli chcesz biały samochód danej marki, znaleźć zdjęcie tego konkretnego samochodu i zawsze biały. W procesie wydawania karty warto sobie wyobrazić, że życzenia już się spełniły, a Ty masz wszystko, co jest przedstawione na karcie życzeń.

Życzę sobie karty najlepiej zrobionej