Lustro w łazience - jest to element funkcjonalny i dekoracyjny w tym samym czasie. Za jego pomocą można wizualnie powiększyć przestrzeń, dodać światła, podkreślić styl wnętrza. Półka pod lustrem w łazience czyni ją jeszcze bardziej użyteczną.

Zalety i wady lusterek z półką na łazienkę

Ponieważ łazienka rzadko jest duża, każdy dodatkowy centymetr jest doceniany. Półka pod lustrem pomaga wygodnie układać kosmetyki, zestaw produktów do pielęgnacji jamy ustnej (kubek ze szczoteczkami do zębów, pasta do zębów, nici dentystyczne itp.) I inne drobne przedmioty.

Ponadto można na nim założyć zegarek, pierścionek, bransoletkę, biorąc prysznic lub kąpiel. To rozwiąże problem tymczasowego przechowywania tak ważnych informacji.

Brak lustra z półką może być tylko rozbieżnością między jej wymiarami a wymiarami pomieszczenia. Jest to bardzo łatwe do uniknięcia, jeśli dokonasz wszystkich niezbędnych pomiarów z wyprzedzeniem i określisz miejsce jego zamocowania.

Konfiguracje i formularze

Modele lusterek, które można obracać pod dowolnym kątem, w zależności od tego, jak światło pada na makijaż, są dość powszechne. Nie mniej popularne są wbudowane lustra z półkami, gdy są one częścią szafki lub są osadzone bezpośrednio w ścianie.

Aby zaoszczędzić miejsce, możesz wybrać lustro narożne z półkami w łazience. Ergonomiczne wypełnianie pustej przestrzeni to optymalne rozwiązanie w małej łazience. Co więcej, umieszczenie lustra na drzwiach szafki narożnej wizualnie zwiększyć pomieszczenie .

Jeśli chodzi o formę lusterek z półkami, mogą być dowolne - okrągłe, owalne, kwadratowe, prostokątne, wielopłaszczyznowe, o złożonych konturach. W rzeczywistości parametr ten jest wybierany w zależności od stylu wnętrza łazienki.

lustra łazienkowe z półką 1lustra łazienkowe z półką 2lustra łazienkowe z półką 3
lustra łazienkowe z półką 4lustra łazienkowe z półką 5lustra łazienkowe z półką 6
lustra łazienkowe z półką 7lustra łazienkowe z półką 8lustra łazienkowe z półką 9