Ikona kobiecości, stylu, urody i seksu symbol kina światowego, gwiazda lat 50. - Merlin Monroe wiedział, jak zrobić wrażenie na innych. Jej piękno, urok, styl ubioru stały się przedmiotem imitacji wszystkich kobiet tamtych czasów. A mały kret na lewym policzku aktorki to prawdziwy urok. Wiele kobiet wkłada sztuczne policzki na policzki, aby wyglądały jak Merlin Monroe. I nie tylko ... Nastoletnie dziewczęta uważały Normę Jin (jej prawdziwe imię) za jej idola i pod wieloma względami ją powtarzały. A stroje Merlina Monroe są nadal popularne wśród wielu znanych projektantów i celebrytów.

Stroje z merlin monroe

Jaka jest siła jego atrakcyjności i piękna? Być może wynika to z umiejętności pięknego ubierania się. Jak wielu uważa, Norma Jin miała własny pogląd na modę, swój własny styl. Szafa Marilyn Monroe była bogata w różne stroje. Były nie tylko luksusowe sukienki, ale także elegancka biżuteria, buty i torebki. Suknie Merlin Monroe zazdrościły wielu, ponieważ miała tak wiele wykwintnych i niepowtarzalnych sukienek.

W urodziny Johna Kennedy'ego aktorka poprosiła o przyszywanie jej wspaniałego stroju, którego nikt by nie zrobił. Na zamówienie zabrał amerykański projektant mody Jean Louis. Z francuskiego jedwabiu w kolorze ciała, wyhaftowanym tysiącami diamentowych cekinów, okazała się elegancką "królewską" sukienką. Na widok tego stroju na Merlinie Monroe wszyscy natychmiast utracili dar mówienia. Mężczyźni i nie mogli oderwać wzroku od "nagiego" ciała aktorki. Ponieważ z daleka można by pomyśleć, że Norma Jean rzeczywiście była naga. Ale ten luksus, który dostała, nie jest tani. Jak mówi przysłowie: "piękno wymaga poświęcenia". Ale tylko najodważniejsi i modni ludzie mogą sobie pozwolić na taką darowiznę. Obecnie kolekcjonerzy szacują legendarny strój nie mniej niż trzy miliony dolarów.

Ważne jest, aby nie zapomnieć o jednym z najbardziej znanych strojów aktorki. To oczywiście kultowa biała sukienka Merlina Monroe. Zewnętrznie sukienka wydaje się bardzo prosta, ale uważana jest za najbardziej znaną sukienkę w historii świata. Ponieważ dokładnie Merlin Monroe w białej sukni zdobył serca wielu.

Sukienki w stylu Merlina Monroe

Nie jest tajemnicą, że Merlin zawsze wiedział, jak pięknie się ubierać i zachwycać innych, ponieważ styl aktorki jest wyjątkowy i wyjątkowy. Dlatego dzisiejsze sukienki w stylu Merlina Monroe są podstawą do pracy wielu projektantów. Więc jakie są stroje w stylu Merlina Monroe? Przede wszystkim są to otwarte ramiona, plisowana spódnica, głęboki dekolt i gorset na dwóch ramiączkach. Niezwykle ważny jest także element vintage w sukience, która zawsze będzie modna. Jest to znak rozpoznawczy sukien w stylu Merlina Monroe. Dlatego wcale nie dziwi fakt, że kostiumy Merlina zawsze przyciągają miliony podziwiających spojrzeń. Co więcej, podziwiali ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Historia mody oferuje ogromną różnorodność wykwintnych i niepowtarzalnych stylów. W końcu każda kobieta musi wybrać tylko własną, która będzie w doskonałej harmonii z jej wizerunkiem. Ważne jest również, aby z powodzeniem wybrać niezbędne akcesoria, torebki, buty i makijaż do ubrań, ponieważ sama Monroe spisała się bardzo dobrze. Sukienka Merlin Monroe to garderoba, w której każda kobieta może poczuć się jak niezrównana aktorka. Ponieważ klasyczne sukienki amerykańskich "ikon stylu" są seksowne, atrakcyjne i romantyczne! I nawet pomimo tego, że genialna aktorka zmarła bardzo wcześnie, udało jej się zostawić głęboki ślad w historii mody. Jej szykowny i zachwycający styl jest nieśmiertelny!

Sukienki od Merlin Monroe 1Suknie Merlin Monroe 2Suknie Merlin Monroe 3
Suknie Merlin Monroe 4Suknie Merlin Monroe 5Suknie Merlin Monroe 6
Suknie Merlin Monroe 8Suknie Merlin Monroe 9